Пиано бар

  • 10 793
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 84
Никога не съм ходила на пиано бар и се чудех какви хора ходят там.
Не знам защо, но в мен е залегнала представата, че предимно снобари ходят там,
хора над 28-30. Та приятно ли е в тези пиано барове? Изисква ли се малко по-официално
облекло? Плаща ли се вход? Танцува ли се? Кои пиано барове са хубави? От колко отварят?

# 1
  • Мнения: 24
Аз на пиано бар ходя с официалния си анцуг на Борусия Дортмунд. По принцип на пиано бар е яко! Има и чалга пиано барове вече - свирят ънплъгд стари парчета на ДесиСлава и Рени. Вход май има, но аз не плащам никога, понеже съм приятелче с охраната във всички столични клубове.

# 2
  • Мнения: X
Аз на пиано бар ходя с официалния си анцуг на Борусия Дортмунд. По принцип на пиано бар е яко! Има и чалга пиано барове вече - свирят ънплъгд стари парчета на ДесиСлава и Рени. Вход май има, но аз не плащам никога, понеже съм приятелче с охраната във всички столични клубове.
ццц....  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 091
Ами, зависи от пианобара. Има такива, в които ходят предимно сноби и мутри с охрана. В други пък - ходят купонджии, да се повеселят, да забият нещо свежо и да си пийнат.
Обикновено се плаща вход - нали все пак има музика на живо.

Иначе в пианобаровете ходят и, както казва един виден и многоуважаван мой другар, предимно патрулки и линейки.

Но започна да ме дразни напоследък в пиано баровете, че почти навсякъде свирят едни и същи неща. ...

ПП. линейките са такива мили девойки/младежи, на които се обаждаш при нужда и те - мигом пристигат. Патрулките - просто обхождат периметъра и набелязват жертви Joy

# 4
  • Мнения: 93
Ами, аз напоследък предпочитам пиано баровете. Облеклото е по-официално от колкото за дискотека. Вход навсякъде има. Да, по-снобско е. Но пък не ти се мотаят в кракат хлапета на по 15.

# 5
  • Мнения: 1 212
Единственият / или поне ясен спомен / , че съм посещавала таквизи барове е когато бях в ранна бременност.
Хубаво място беше , "Синатра" ... близо до Хемус.
Приятно наистина , но не ми подейства запленяващо.
По това време си имах страхотно хоби у нас   Simple Smile
А, да .... моя приятелка нещо се имаше с някого и ни се уредиха резервациите.
Снобка ли съм ?  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 93
Ако си, добре дошла в колектива! И на мен ми казват, че съм снобка.

# 7
  • Мнения: 24
Юхууу, и аз съм сноб! Приемате ли ме във вашия клуб?

# 8
  • Мнения: 274
Селтак, ти се ебаваш за чалгата в пианобаровете, но примерно в този до Театъра на армията, сега се казва Силикон, дадох 20 кинта на пианиста да ми изпее "Цингарела" и "зАщо су ти кОсе побелели друже". И ми ги изпя  Hug

# 9
  • Мнения: 2 388
Селтак, ти се ебаваш за чалгата в пианобаровете, но примерно в този до Театъра на армията, сега се казва Силикон, дадох 20 кинта на пианиста да ми изпее "Цингарела" и "зАщо су ти кОсе побелели друже". И ми ги изпя  Hug

Защо не бях там, за да я чуя. Laughing
В Бургас не пеят от този жанр. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 274
Селтак, ти се ебаваш за чалгата в пианобаровете, но примерно в този до Театъра на армията, сега се казва Силикон, дадох 20 кинта на пианиста да ми изпее "Цингарела" и "зАщо су ти кОсе побелели друже". И ми ги изпя  Hug

Защо не бях там, за да я чуя. Laughing
В Бургас не пеят от този жанр. Mr. Green

Сестро, заповядай!  Що ракия съм изпил на тази песен.... Повече дори от колкото на "Мой ангеле" на Сашо Романа....

# 11
  • Мнения: 11
Често ходим по "женски" в Ел Камино..Става супер купон! Един от  музикантите изпълнители е Пейо("Имаш Поща")-мнооооого готин мъж със страхотен глас , както и момчето с глас на Лили Иванова .Не бих казал, че хората са "снобари", но зависи от гледната точка.Вход няма - само наскоро въведоха гардероб -1лв. и към сметката накрая има по 6лв. за музикантите.

# 12
  • Мнения: 274
Често ходим по "женски" в Ел Камино..Става супер купон! Един от  музикантите изпълнители е Пейо("Имаш Поща")-мнооооого готин мъж със страхотен глас , както и момчето с глас на Лили Иванова .Не бих казал, че хората са "снобари", но зависи от гледната точка.Вход няма - само наскоро въведоха гардероб -1лв. и към сметката накрая има по 6лв. за музикантите.

Потвърждавам за Ел Камино. Пълно е със загорели жени над 30. НЯма начин да не ударариш нещо, стига да искаш.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 359
Биг Епъл, разбира се.
Преди това се пие по напитка в Блек Лейбъл, естествено.
Синатра вече не е съвсем фешън, а Камино ми е приятно, обаче не е точно моя пиано бар.

# 14
  • Мнения: 1 072
Потвърждавам за Ел Камино. Пълно е със загорели жени над 30.

На някоя наша форумска среща ще да си попаднал.....  Grinning
Филмирали сме.....

Общи условия

Активация на акаунт