Най-популярни форум.. ЗДРАВЕЙТЕ БГ МАМИ!

  • 6 254
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
 Здравейте БГ мами! Аз съм все още на 22 години от Пловдив и смятам,че преди да си взема магистратурата и да си хвана стабилна работа,бебето може и да почака,та още не съм БГ мама поради несъгласието ми с ранните бракове... НО НЕ ЗАТОВА ВИ ПИША!
 Уча ПСИХОЛОГИЯ и имаме един професор,той такива истории ни разказа за форумчето,че веднага влезнах да видя за какво става дума..Много са ви готини темите за свекървите..хе-хе -хе...  newsm62
  Вие БГ мамите сте страшна работа,няма такъв форум! Както казва професора "Ако ти трябва да знаеш нещо,влизаш във форума на БГ мама,пишеш и до 15 минути вече имаш 10 отговора! Бг мамите зорко следят форума и на всичко отговарят! "
  Браво Мами.. браво на вас...много сте се прочули Simple Smile Хайде до скоро... Аз ще следя темите тука,но тези,които са най-вече за семейство ,красота и готвене.. За бебчо-след години живот и здраве!
 Приятна вечер БГ мами и напоителен секс с мъжа ви довечера Simple Smile
 ХеРуВиМче Simple Smile
   luvbed luvbed

# 1
  • Мнения: 593
XePyBuM4e, добре дошла във форумите на BG-MAMMA!  welcome

Я ни кажи кой е тоя професор, че да знаем занапред кой ни пуска теми-пързалки?  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 374
Кажи,кажи кой е професора,пише ли тука да знаеме ние? Whistling

# 3
  • Мнения: 721
прав е професора,бг мама не е просто форум а енциклопедия за всичко.велика и силна е българската майка smile3521

# 4
  • Мнения: 7
Малелей.. вярно сте опасна работа.. за 5 минути 3 отговора Simple Smile ами... не знам как се казва.. Sad
  Той е на магистрите психолози психолог,а аз съм бакалавър( до няколко месеца )  Simple Smile ,ама ще попитам колежката в събота на курса по сексология и ще ви кажа Simple Smile  newsm51

# 5
  • Мнения: 7
А..и теми-пързалки ли ви пускат.... Тцтцт.. какво пишат? Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 13 204
А..и теми-пързалки ли ви пускат.... Тцтцт.. какво пишат? Simple Smile
Пишат разни неща... но Големият брат винаги вижда всичко  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 550
А..и теми-пързалки ли ви пускат.... Тцтцт.. какво пишат? Simple Smile
Пишат разни неща... но Големият брат винаги вижда всичко  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Е,понякога  само гледа,гледа... и като му омръзне да гледа удря един пирон! LaughingТук всичко е възможно! Mr. Green

# 8
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Херувимче , наистина ли са ти интересни темите или реши да изпробваш теорията на професора си? newsm12

# 9
  • Мнения: 419
....  Уча ПСИХОЛОГИЯ и имаме един професор,той такива истории ни разказа за форумчето,че веднага влезнах да видя за какво става дума..... Както казва професора "Ако ти трябва да знаеш нещо,влизаш във форума на БГ мама,пишеш и до 15 минути вече имаш 10 отговора! Бг мамите зорко следят форума и на всичко отговарят! "
 
....И един мормот завива шоколад в станиол  Whistling

# 10
  • Мнения: 2 448
Мами, стегнете се, не уронвайте авторитета на форума.  Аз от кога ви разправям, че помагаме на студентите по психология да завършват успешно.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 637
прав е професора,бг мама не е просто форум а енциклопедия за всичко.велика и силна е българската майка smile3521

Ух......възгордях се, шА му се не види Embarassed Laughing

# 12
  • Мнения: 625
 rotfImao rotfImao rotfImaoМи прав е човека ....

# 13
  • Мнения: 59
Аз ще се възползвам от темата да кажа едно голямо благодаря на всички   bouquet Тук наистина може да се намери всичко  Hug

# 14
  • Мнения: 2 401
Кажи,кажи кой е професора,пише ли тука да знаеме ние? Whistling

Дали не е Холограмата дагоева  newsm78 ? Така някак си ми звучи..
Ама то и аз звуча едно пък съм друго..балиго  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт