Питър Пан

  • 664
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Ох, мами, затрих се, но голям зор ме гони. А и дечица пак са със сополи, Руби не спи, Дани не яде... то всъщност всичко си е нормално Simple Smile
Но само да ви предупредя: като си ходихме до БГ си купихме евтини DVD-та, по 3.5 лв. и взехме на Дани и Питър Пан. Днес го пуснахме, нали уж детска приказка, ами то на 15-тата минута или знам ли аз кога беше един утрепа някой си. После се ритаха, удряха, крещяха, абе, ужас. Добре че ми е сговорчиво детето, помолих го да го спрем и то се нави и ще бъде прибрано доста надълбоко това филмче. Само дано тая нощ не се събудим от уплашено дете.
Та да знаете.
Иначе взехме и Мечо Пух и той си е добре, анимационно филмче.
Поздрави на всички!

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 095
хм, пише ли някъде от каква възраст е подходящо това?! Thinking Благодарско за предупреждението, поне да знам какво да НЕ вземам

# 2
  • Мнения: 4 212
Аз пък незнам защо никога не съм я харесвала приказката за Питър Пан  Thinking, нещо неможа да ме грабне, даже и Ванина я намира за ску4на, но ме4о Пух си е класика в жанра  Grinning, много оби4ам и приказката и героя.

....и то се катери, и се катери и още по-нагоре и докато се катереше се сети една песен. " Ах, не е ли смешно, 4е оби4ам мед, 4уууудя се защо...."  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 072
Аз пък най-обичам на Мечо Пух това "Колкото повече - толкова повече!".
А Питър Пан и на мен не ми хареса още от книжката, като описват как феята ревнувала от Уенди и искала Питър Пан само за себе си Rolling Eyes

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 095
Признавам си, че изобщо не помня за какво идеше реч в този Питър Пан Embarassed  но заради хищника мислех да се снабдя с всичко възможно на български (най-вече заради езика)
Виж Пух Мечо...даже и раничката за яслата е с него

# 5
  • Мнения: 7 837
Мечо Пух и на нас ни е любим  Grinning
Другият му фаворит е Елмо от "Улица Сезам".

# 6
  • Мнения: 7 430
И аз нещо не долюбвам Питър Пан  Confused
Благодаря за предупреждението все пак  Hug

Дали има някъде в нета Мечо Пух newsm12

# 7
SaraJK...запозната ли си със серията " baby einstein"?

# 8
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Питър Пан е приказка за големи деца, според мен трябва да са поне на 10-12г за да им хареса и да я разберат Wink. Колкото до насилието, него го има и в много други приказки, но децата не го възприемат като нас.

# 9
  • Мнения: 1 072
SaraJK...запозната ли си със серията " baby einstein"?
Не, каква е тя?
То ясно, че насилието го има навсякъде и не можем (а и не трябва, все пак това е настоящето, с насилие, трябва да знаят как стоят нещата) да ги предпазим, но поне докато са малки няма смисъл според мен.

# 10
  • Мнения: 3 880
SaraJK...запозната ли си със серията " baby einstein"?
Не, каква е тя?
Раzгледай тоzи сайт zа повече инфо. ДъЩеря ми е много впечатлена от теzи филмчета. Направени са точно zа най_малките и има какво да научат от тях. Даже вчера гледахме това с цифрите и тя съвсем неволно повтаряШе числата на английски Shocked (ДВД_тата са ни на английски), а на български или немски оЩе не ги е каzвала.
А иначе и аz не си спомням подробности от Питър Пан, но имам спомен че беШе zа големи деца, така че скатайте го някъде и го иzкарайте пак след няколко години Wink

# 11
baby einstein е серия dvd-та за бебета и деца от 0 до 3 г. Тук ( в Холандия) се прадават 5 или 6 различни. например..baby mozart...с музика от Моцарт, адаптирана за деца и с весели картинки и кукли, но с бавни движения, за да могат и най-малките да ги следят. Моята дъщеря много ги харесва. Не прекалявам разбира се, но по маничко и давам да гледа и усмивката не слиза от лицето и  Grinning
Продават се в V&D. във всяко филмче има вазможност за избор от 3 версии...холански, английски и френски.Препоръчвам ви ги..а някаде бях чела , че са и образователни   Thinking

# 12
  • Мнения: 1 072
nelleke, ти къде си в Холандия?
Откъде ги купувате тия филмчета, от интернет или от обикновен магазин?

# 13
И ние ги имаме филмчетата.
Едно купих а останалите ги свалих от интернет.
При нас ги продават в обикновените магазини при детските филми Wink
Показват картинки играчки на фона на класическа музика.
За по-големи има и животните по света, животните на село, числа, букви....

# 14
nelleke, ти къде си в Холандия?
Откъде ги купувате тия филмчета, от интернет или от обикновен магазин?
Ние живеем в Делфт...(до Хага). А филмчетата ги купихме в V&D (Vroom en Dreesmann).Чувала сам, че ги има и в Blokker, но самата аз не сам ги виждала там. Струват около 10 евро. На дъщеря ми най и харесват Моцарт и ван Гог, макар,че за ван Гог е още малка. Най-добре пробвай с едно, но мисля, че и на твоите дечица ще им хареса Laughing

Общи условия

Активация на акаунт