Пак ли мастит?!

  • 343
  • 4
  •   1
Отговори
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Събудих се преди малко с болки в гърдата и напрежение,не мога да изцедя нищо от нея,а и Марти не иска да суче от там.Преди месец и половина направих мастит и не се разминах с антибиотика Sad,от който на Марти така яко му се зачерви дупето,(за пръв път досега),а аз получих гъбички и се чувствах ужасно по време на приема(болеше ме ужасно стомаха и ми се гадеше ужасно).
Не искам пак да преживеч целия кошмар Cry.Тогава бяхме на гости при майка ми и нямах достъп до нет,съотвтено и инфо.Моля ви,посъветвайте ме какво да правя Praynig.Прочетох библиотеката,но при мен затоплянето и често слагане не помагат,защото той упорито отказва тази гърда,а цеденето е безрезултатно Sad.Четох тук някъде за лецитин(май така беше),въпросът ми е мога ли да почвам да вземам сега,когато вече имам проблем,ще помогне ли и по лекарско предписание ли е?Моля ви помогнете,че вече ще откача newsm45.Не съм предполагала,че след толково време(1год) успешно и безпроблемно кърмене ще имам такива проблеми.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Можеш, да, започвай лецитина веднага.Освен това номера със зелето - ама ВЕДНАГА/май го има в библиотеката, ако не - пусни лс, ще ти разкажа/.И - няма как да се разкара заседналото без цедене/сукане SadЩе трябва едно от двете все пак да направиш някак си...

# 2
  • София
  • Мнения: 6 246
На мен лецитинът много ми помага при запушен канал - можеш да взимаш по 3-4 таблетки от 1200 мг на ден.

# 3
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Не можах да намеря от канадския(по-точно половинката не можал Wink),но пия от чешкия,по 5 таблетки вече втори ден и май нещата взеха да се пооправят-поне нямам Т,а и започнаха капчици.Ще продължа така и дано оттърва антибиотика този път.Благодаря ви много  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 590
Току що ти писах на лс.

Общи условия

Активация на акаунт