Подстригване нула номер = ли е на по-гъста коса?

  • 19 648
  • 181
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Колко късо подстригвате момиченцата през лятото? По-късо означава ли, че ще стане по-гъста?

# 1
  • Мнения: 1 240
Подстригване нула номер не е равно на по-гъста коса. Миналото лято подстригах моята дъщеря 1-ви номер, но единствената причина беше, че имаше много къса коса (не повече от два пръста) и косата И беше като перушина.

# 2
  • Мнения: 1 155
Не, не е равно на по-гъста коса. Чесно казано НЕ бих подстригала така дъщеря ми.

# 3
  • Мнения: 344
Бабини деветини. Laughing

# 4
  • Мнения: 2 448
Косата е генетично заложена. И всяка седмица да се подстригва нула номер, ако няма на кого да прилича по гъстота, няма да има разлика.  Laughing
Моето момче го подстригвам късо и зиме и лете, защото така го харесвам и е по удобно. Косата му е хубава, но не заради честото подстригване.

# 5
  • Мнения: 1 894
Не, не е равно.
Хубавата коса е въпрос на ген. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 371
Не, не е равно.
Хубавата коса е въпрос на ген. Mr. Green

И аз така знам Peace

# 7
  • Мнения: 1 273
Не, не е равно.
Хубавата коса е въпрос на ген. Mr. Green

Абсолютно!

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Дрън-дрън е това. Хубаво е да се поподстригва, за да е здрава и добре изглеждаща косичката, но по-гъста няма да стане.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не , не  е равно на гъста коса. Това са отживели бабини деветини. Отдавна доказано е , че е въпрос на ген.

# 10
  • Мнения: 2 013
Не е равно.  Naughty
Имах комшийче момче,на което баба му беше решила,че така ще му сгъстява косата.През 2 месеца го стрижеше 0 номер.Но косата така и не му се сгъсти.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 673
Факт е, че детските коси могат да "цъфтят" през лятото. Хубаво е върховете да се подстригват.
Другото твърдение не е вярно. Подстригването 0 номер, няма да сгъсти косата.

# 12
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че не  Joy Това е поредния глупав мит. Не обезобразявай детето си заради такива глупави и неверни поверия  Peace

# 13
  • Мнения: 2 110
Хубавата коса е въпрос на ген ,но и подръжка. Има нещо вярно в това което бабите ни са казали. При момиченцата обаче е неудобно да се прави това.Можеш да и миеш косичката със жълтък или да я подстригваш не много късо !

# 14
  • Мнения: 1 632
Глупости!
Само върховете е достатъчно!

Общи условия

Активация на акаунт