Roll-on за околоочния контур - въпрос?

  • 2 930
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 847
Здравейте, вчера видях реклама на рол-он за около очите с охлаждащо действие против подпухналост и т.н. и се сетих, че отдавна искам да се снабдя с нещо такова. Някой от вас ползвал ли е, какъв? Има ли такива продукти от по-висшата козметика (рекламата беше на Гарние)? Днес щях да се поинтересувам в Бюти Зоната в Сити център, но магазинът е затворен и пише "Очаквайте скоро"... И най-вече - има ли добър ефект срещу подпухналост?

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 448
Такова с топченце преди време вземах за една приятелка от Орифлейм, не съм сигурна това, което си видяла дали е такова. Точно като ролон е, но по мъничко и за около очите. Дали помага при подпухналост не знам. По скоро против бръчки мисля, беше.

# 2
  • Мнения: 171
Сещам се за Шанел  - ето това: http://us.strawberrynet.com/skincare/chanel/precision-eye-tonic-roll-on/36199/

Но не съм го ползвала и не мога да дам лични впечатления Peace

# 3
  • Мнения: 13 621
Не знам за скъпите, но аз имам този на Гарние и е страхотен. Всяка сутрин като ставам си го намазвам, защото очите ми са подпухнали и всичко се нормализира за няма и 5 мин.

# 4
  • Мнения: 254
и аз преди 2 дни си взех този на гарние,но немога да коментирам за сега защото все пак го ползвам от скоро,но редовно,дано наистина е така добър както го изкарват на рекламата

# 5
  • Мнения: 372
При тези добри отзиви и аз бих си взела Garnier. Има ли ефект и против първи бръчки?

# 6
  • София
  • Мнения: 847
Благодаря, и аз ще пробвам Гарние. Специално рол-он-а си го представям, че е в допълнение на околоочния крем, даже за намазване няколко пъти през деня за освежаване, нещо като термалната вода примерно... Доколкото разбрах е с охлаждащо и освежаващо действие, а вечер се ползва кремче? Той сигурно е пълен с нещо като гел, а не с крем?

# 7
  • Мнения: 1 180
Още като излезе на пазара, се залетях да си купувам въпросния рол-он на Гарние, но една много "веща" аптекарка ми препоръча околоочен на Лиерак /два пъти и отгоре по-скъп/. Е, убеди ме и после много съжалявах - подпухнах още повече! Може би и аз ще си купя Гарние /макар, че не съм много доволна от марката като цяло/.

# 8
  • Мнения: 13 621
Аз го ползвам главно сутрин и понякога през деня за освежаване. Вечер си ползвам отделно околоочен крем.
Течността в рол он-а е като гел.

# 9
  • Мнения: 434
И аз имам на Гарниер и съм много доволна от него.Действа супер освежаващо и охлаждащо. Heart Eyes
Аз го ползвам и вечер...след дългия изморителен ден и постоянното взиране в монитора... Crazy

# 10
  • Мнения: 621
и аз съм доволна от ролчето на гарниер - ползвам го сутрин като стана защото и аз ставам подпухнала

# 11
  • Мнения: 1 180
Хъм, май ще изтичам до аптеката за ролонче...

# 12
  • Мнения: 1 941
И аз си го взех случайно тоя рол он една сутрин докато бях в командировка, че бях подпухнала адски. От Гарние не съм очаквала кой знае какво, при мен няма никакъв ефект. Или аз поне нито го виждам, нито го усещам. Странно, но не ми охлажда.. Thinking
Слагала съм си 2-3 пъти от него, сега стои захвърлен в банята.

# 13
  • Мнения: 1 484
ще  следа  темата

# 14
  • Мнения: 3 413
Аз си го купих днес,ще дам отзиви по-нататък  Peace

Общи условия

Активация на акаунт