Биберони Авент и 9 месечно бебе?

  • 1 771
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 613
Здравейте Simple Smile

Дъщеря ми ще навърши скоро 9 месеца, та се зачудих за бибероните за млякото.
Авент 3 са биберони за бебета над 3 месеца. Добре ли е да продължавам да давам млякото с тях или да пробия още дупка/и? Не виждам да я затруднява/изморява да си цока и от биберона с 3-те дупки, но все пак се чудя  newsm78

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Според мен си я остави така щом не се затуднява.Иначе може да почне да се дави,ако е много голяма дупката.Започва да текат и вадички от страни на устата и става голямо мазало.

# 2
  • Мнения: 2 807
Avent имат биберони с 4 дупки, номер 4-ри са и ако не се лъжа бяха за след 6 месец  Wink
Взех такава на сина ми някъде около 7-я месец.

# 3
  • Мнения: 1 613
Avent имат биберони с 4 дупки, номер 4-ри

Хм... не го знаех това  Thinking
Ще потърся и ще взема да я пробвам.
Благодаря Wink

# 4
  • Мнения: 8 505
Ние от 3-ка минахме направо на накрайници-омита млякото за минута две,не се олива.С бибероните накрая оставяше доста мляко,защото и писваше да дърпа.

# 5
  • Мнения: 1 800
Аз тях ги ползвам вече само за вода и чай. Млякото го давам с шише НУБИ, биберона му е с голяма дупка и много по-лесно се храни детето с него.

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И Нели все още си кара с 3-ката на Авент. Не я затруднява, затова не съм се замисляла да я сменям baby_neutral

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
ние след 6м. минахме на номер 4.нали и без това се сменят бибите периодично.и до сега сме с 4-ка.

# 8
  • Мнения: 844
Аз отдавна храня с Камера. Авентските ме дразнеха с твърдите си биби, сменях ги с Чиковски, направо цял склад с биби направих, накаря си реших проблема с тези на Камера. Ползвам втори момер за пюренца, мляко с бишкоти на Плазмон, хапваме с тях сладко-сладко.

# 9
  • Мнения: 590
Ние от 3-ка минахме направо на накрайници-омита млякото за минута две,не се олива.С бибероните накрая оставяше доста мляко,защото и писваше да дърпа.

Време ви е за преход към чашка. Мекият накрайник на Авент за след 4м е много добър. Поставя се на пръстена на мястото на биберона. Дори дъщеря ми която не пиеше с биберон се научи с него.

# 10
  • Мнения: 928
Време ви е за преход към чашка. Мекият накрайник на Авент за след 4м е много добър. Поставя се на пръстена на мястото на биберона. Дори дъщеря ми която не пиеше с биберон се научи с него.
Мдааа..и ние преминахме направо на накрайниците(горе-долу на същата възраст).Малката много бързо свикна с тях,като първо ползвахме мекия,а след това по-твърдия накрайник.Поставях ги директно на шишетата на Авент,без да съм купувала ''специалните чашки''. Wink

# 11
  • Мнения: 1 613
Пробвала съм я с накрайниците на Авент, обаче тя започва да си играе с него и да си чеше венците  Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 15 198
Значи още не е готова за чашата с накрайника. Иво започна да пие вода от накрайник-и то мекия на Авент-някъде около 10-тия месец. Преди това се научи да пие със сламка. Млякото до последно го искаше с биберон.

# 13
  • Мнения: 590
Пробвала съм я с накрайниците на Авент, обаче тя започва да си играе с него и да си чеше венците  Sad

Остави и едно шише с накрайник да се забавлява. По някое време ще превключи Wink

Общи условия

Активация на акаунт