Петна по дрехите след пране

  • 895
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
вадя ги от пералнята и те имат петна,но не от храна
едни такива белезникави върху едно одеалце и върху един панталон и двете неща са бледо синкави...хм
няма начин да е от ядене защото с одялото на съм го хранила,бяхме извън София и го извадих от сака-неисползвано...
Възможно ли е да е от Ленора/ползвам този за бебета/

Последна редакция: нд, 14 авг 2005, 16:09 от Туфка

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Възможно! Вероятно не се е изплакнало добре или си сложила малко повечко от омекотителя, пусни още веднъж плакнене (и аз имам такива петна, като сложа повече неща в пералнята Sad )

# 2
  • София
  • Мнения: 2 437
Най- вероятно пералнята не плакне добре или си я била препълнила...при мен такива петна остават, когато съм попрекалила с прането вътре.

# 3
  • Мнения: 3 550
Сигурно не се е изплакнало добре прането. И на мен понякога ми се случва, няма връзка с марката омекотител. Аз ползвам Ленор постоянно.

# 4
  • Мнения: 1 800
И на мен ми се случи скоро, на синя детска дрешка - бяло петно, изпрах още веднъж, но не се оправи  Naughty  стоеше като избелено с белина Cry

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При нас се получват такива петна, ако съм сложила повече дрехи в пералнята и на някоя дрешка има петно от сок или пюре на другите се отбелязва петно. При следващи пранета петната се увеличават. Може би става така, защото ползвам едни пеленки от преди няколко години и сега избиват сатри петна или е нещо друго, не мога да си го обясня.

Общи условия

Активация на акаунт