Дайте съвет

  • 1 013
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
 Голямата ми дъщеря при игра с по-малката си сестра и бръкна в окото с детска спринцовка Cry
Малката доста плака и очето и е зачеревно,казва,че много я боли и почти не го отваря,всичко стана за секунди преди половин час,чудя се какво да правя,защото сега освен на Бърза помощ на друг не мога да се обадя. Cry
Изпаднала съм в паника и си въобразявам какво ли не.Моля ви посъветвайте ме какво да правя Praynig

# 1
  • Мнения: 2 013
Аз бих звъннала на "Бърза помощ".  Peace

# 2
  • Мнения: 5 525
Голямата ми дъщеря при игра с по-малката си сестра и бръкна в окото с детска спринцовка Cry
Малката доста плака и очето и е зачеревно,казва,че много я боли и почти не го отваря,всичко стана за секунди преди половин час,чудя се какво да правя,защото сега освен на Бърза помощ на друг не мога да се обадя. Cry
Изпаднала съм в паника и си въобразявам какво ли не.Моля ви посъветвайте ме какво да правя Praynig

Елена, незная къде живеете, но е задължително да си направите консултация с офталмолог. И при моите деца се е случвало, нашата лична лекарка държи да ги прегледа специалист. Очният лекат ще погледне очето на детето с микроскоп и може да прецени имали сериозни наранявания или не.

# 3
  • Мнения: 2 005
Какво става , мила ? Как е оченцето ... Confused Дано няма сериозни наранявания  Praynig

# 4
  • Мнения: 700
Как е детето? Ако на мен се беше случило, направо отивам в бърза помощ, оттам ще препратят детето в Очното отделение и ще го прегледат. Но мерки непременно трябва да се вземат, това са очи все пак и са за цял живот.

# 5
  • Мнения: 372
Не знам от къде си. На мен ми се е случвало друго дете да й пръсне пясък и камъни в очите и сме ходили по спешност в ИСУЛ - София. Там има денонощно дежурни очни лекари за спешни случаи.
Дано му мине на детенце бързо. Стискам палци Praynig

# 6
  • Мнения: 1 677
Как е детенцето?
Има спешни очни кабинети в ИСУЛ и в Детска очна клиника в МА може също да се отиде.

# 7
  • Мнения: 1 632
Според ме да я види има раничка на роговицата, и трябва да я види очен!
Капят се капки и минава за 2-3 дни, но прегледа е и наблюдението е задължително!

# 8
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Консултация със специалист е задължителна , но вие сигурно вече сте я направили. Дано не е нещо сериозно и бързо да му мине на детенцето. Praynig

# 9
  • Мнения: 334
Здравейте момичета,
чак сега успях да седна да  пиша,
бяхме на очен лекар-всичко е наред,няма нараняване на роговицата,изписаха и
капки и мехлем и след 5 дни сме на контролен преглед.
Лекарят ни каза,че всичко ще мине без да останат последици за оченцето на дечко.
Благодаря ви за съпричастността   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт