Детски педиатър в кв.Красна поляна

  • 5 275
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Скоро трябва да се уговоря с дет.педиатър в този квартал,но аз нямам представа въобще къде да търся такъв в районна newsm78 Моля някой ако може да ми препоръча лекар,ще съм много благодарна!!!!!!!!!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 124
д-р Попова, Х-то ДКЦ, бул. "Ал. Стамболийски" , много е добра и е само педиатър, там не ходят за преглед възрастни

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
Запис и аз, че хич не съм доволна напоследък от нашата педка и смятам в най-скоро време да й покажа червен картон Crossing Arms

д-р Попова, Х-то ДКЦ, бул. "Ал. Стамболийски" , много е добра и е само педиатър, там не ходят за преглед възрастни
Маслинка, тази 10-та поликлиника е пълна с мангасаряни.....Аз когато бях бременна и трябваше да избера педиатър ходих до там, но "задушевната" обстановка ме отказа да се запишем там- беше пълно със сополиви, кашлящи и подсмърчащи мангалчета..... Може би въпросната лекарка е добра, но ако трябва да чакам заедно с още 10-ина "брат'чеди"....е нЕма нужда, благодаря Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 124
Аз лично бих рискувала, ако се отнася за детето ми и рискувам.В момента нашата педиатърка е и общо практикуващ лекар, така че при нея ходят и възрастни, които далеч надвишават 10 -тина души, но пък съм доволна от отношението й към нас и компетентното й мнение.А по повод ромите, аз живея в центъра, но при нашата лекарка неса по-малко, повярвай ми.
Затова всеки сам взима решение, има клиники където си плащаш и не чакаш, направи си един абонамент и готово - само 700 лв месечно е.

# 4
  • Мнения: 98
Ами аз ще отида при въпросната лекарка,но дано се включат и други мами от районна!

# 5
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
В същото ДКЦ при Попова е и нашата педиатърка - д-р Соня Каменова. Горещо я препоръчвам, страхотен човек и специалист. Тя е GP на мъжа ми, и педиатър на детето. Вярно е, че в поликлиниката си има постоянен поток от мургави събратя, но аз никога не съм им обръщала внимание.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 434
Д-р Галина Ацева, пак в Х ДКЦ. А събота и неделя, нощем и по празници можеш да го водиш в кабинета до пощата,  където дават дежурства .

# 7
  • Мнения: 52
Д-р Ацева е и нашата педиатърка и аз съм доволна.Хубавото на Х-то ДКЦ е,че имат денонощно дежурство при пощата долу и когато съм ходила спешно по празниците също съм попадала на добри педиатри.Успех!

# 8
  • София
  • Мнения: 15 434
Не всички от Х-то ДКЦ имат дежурство до пощата.Половината лекари са в друго сдружение и дежурствата им са в центровете ЛОРА, на петте кьошета, в Борово....и май още някъде, но не знам къде.

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 11:40 от Тайна

# 9
  • Мнения: 98
Може ли да ми кажете кои дни е преди и кои след обед на смяна д-р Ацева?Благодаря ви предварително   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 15 434
Може ли да ми кажете кои дни е преди и кои след обед на смяна д-р Ацева?Благодаря ви предварително   bouquet
На четна -сутрин, на нечетна следобяд.За датите говоря.

Общи условия

Активация на акаунт