Разочарована съм от Риболовния център, кв. Михайлово, Банкя

  • 1 318
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 412
Днес решихме да отидем до Риболовния център, кв. Михайлово, Банкя, изглеждаше приятно езеро, природа... Седяхме на една маса около езерото около 40 мин и после решихме да си вземем обяд от заведението в същото място. В това време се появява разпоредител-охранител, който каза, че трябва и въдица да платим, за да седим на тази маса.
Добре де 40 мин. нямаше проблем, после има проблем? Въдицата е 2 лв. и аз реших да я платя, но си поисках касова бележка - такива подробности не се издаваха, не само на мен, а и на други рибари, които влизаха. Е това е, развали ни настроението...
Проблема не е в 2-та лева, а да съобщават при влизането, не седиш си спокойно и изведнъж скандал...

Последна редакция: нд, 14 авг 2005, 22:08 от tigonew

# 1
Да ни си очаквала, че някой ще направи нещо и ще пуска ей така безплатно?
Естествено, че след като е направено ще има някаква такса. Че липсва организация е видно също,
но пък чак с развалено настроение за платени два лева и неиздадена бележка ...

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 573
ами нормално...ако цялата работна седмица те правят на идиот, премятат те както си искат и успяват да ти изцедат левчетата за абсурдни работи....и ако решиш барем уикенда да релаксираш някъде и там те направят на маймуна- мноо ясно, че ше се ядосаш, макар и за 2 лева...

# 3
  • София
  • Мнения: 4 412
Да ни си очаквала, че някой ще направи нещо и ще пуска ей така безплатно?
Не си ме разбрала правилно - не е проблема в 2-та лева. А седиш 40 мин., няма табела за такса или друго изискване и изведнъж идва някои и започва да ти обяснява, като чели си престъпник, че 2 лв. е таксата. Е къде беше 40 мин., някаква табела да има, или по любезно да ти каже. Разбира се, че бих си платила 2 лв. за вход, но ме изкараха престъпник и че са ми направили огромна услуга.

# 4
  • Мнения: 391
А пък аз като рибар да попитам:

- Къде точно се намира този риболовен център?
- Каква риба се лови там?

Общи условия

Активация на акаунт