гинеколог за преглед в ex-Тина Киркова

  • 1 036
  • 2
  •   1
Отговори
Извинявам се, че отварям нова тема, но от толкова четене и толкова мнения съвсем се обърках. Трябва да ходя на гинекологичен преглед и съм решила да е в САГБАЛ Св.София (бившата Тина Киркова). Причината е, че направих ранен спонтанен аборт и искам да ме прегледат дали всичко е ОК. Но имам няколко питанки... Мога ли просто така да се изтърся в болницата и да разчитам да ме приемат веднага или трябва да си запиша предварително час? И в кой точно кабинет да отидя - веднъж само съм влизала там по друг повод и от табелите по кабинетите хич не ми стана ясно кое какво е, а не искам да се лутам като заблудена овца. И последно - моля ви да ми препоръчате гинеколожка от там - искам да е жена, а из форумите чета само за мъже лекари от тази болница... Предварително благодаря на всички, които ще ми отговорят!

# 1
Ама никой ли не знае как стоят нещата със записването на час за гинеколог в Тина Киркова?!  newsm78  Praynig

# 2
  • Мнения: 25
Най-добре влез в сайта на болницата, виж телефоните и си запиши час. До колкото знам хубаво е да си имаш записан час.  За съжаление не мога да ти помогна с име на доктор, защото моя гинеколог, който работеше в тази болница почина, та и самата аз съм в етапа търсене на гинеколог. По спешност ли ти правиха почистването от аборта, защо не идеш в същата болница или при същия доктор?

Общи условия

Активация на акаунт