Вреден ли е Калгонит?

  • 1 788
  • 9
  •   1
Отговори
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Може ли някой да ми каже дали таблетките Калгонит за миялна машина са вредни за малки деца.
Може ли съдовете на 1,5 год дете да се поставят в миялната машина и да се измиват с таблетки Калгонит?

Извинявам се за тъпия въпрос, но много ме е страх.

# 1
  • Мнения: 1 919
тъкмо и аз се канех да питам същото.

# 2
  • Мнения: 5 207
Нали машината изплаква съдовете от препарата? Ако всичко е изплакнато добре, няма опасност.

# 3
  • Мнения: 1 632
Аз такива използвам и на децата нищо им няма.
Не се притеснявай, миялната плакне хубаво, иначе и от верото трябва да се притесняваш!

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Нали машината изплаква съдовете от препарата? Ако всичко е изплакнато добре, няма опасност.
Ами да изплаква ги, уж не виждам бели следа
Ама не мога да бъда сигурна колко ги е изплакнала.
Примерно по белите чинии как да видя дали са останали бели следи?

Абе сигурно е параноя, ама ме го ни, кво да правя

# 5
  • Мнения: 5 207
Ами щом е така, по-добре ги мий на ръка. Естествено, че е опасен Калгонитът. Все пак това е битова химия. Затова пише на него да не се поглъща, да се пази от деца и от очите. Но ако е изплакнат добре, нямаш грижи.

# 6
  • Мнения: 1 632
Гери, успокой се!
Калгонит не е от вчера на пазара, а има хора които го ползват много години и нищо им няма.
Все нещо щеше да се чуе по въпроса!
Ако пък толкова те притеснява, можеш допълнително да плакнеш съдовете на детето с вряла вода!

# 7
  • Мнения: 2 803
Ако пък толкова те притеснява, можеш допълнително да плакнеш съдовете на детето с вряла вода!

И аз така мисля. Peace

# 8
  • Мнения: 8 999
Гери, успокой се!
Калгонит не е от вчера на пазара, а има хора които го ползват много години и нищо им няма.
Все нещо щеше да се чуе по въпроса!
Ако пък толкова те притеснява, можеш допълнително да плакнеш съдовете на детето с вряла вода!

А може и да пускаш миялната на програма "плакнене", след като е приключила с измиването. Тази програма е супер кратка - около 5-7 мин., но пък ще си спокойна, че е идеално изплакнато.

# 9
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Гери, успокой се!
Калгонит не е от вчера на пазара, а има хора които го ползват много години и нищо им няма.
Все нещо щеше да се чуе по въпроса!
Ако пък толкова те притеснява, можеш допълнително да плакнеш съдовете на детето с вряла вода!

А може и да пускаш миялната на програма "плакнене", след като е приключила с измиването. Тази програма е супер кратка - около 5-7 мин., но пък ще си спокойна, че е идеално изплакнато.
Ето за това не се бях сетила.
Точно така ще го правя.
Благодаря   bouquet

Отивам да я търся, коя е тази програма точно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт