Въпрос за Д-р Скочев

  • 7 906
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 003
Здравейте!Имам въпрос относно Д-р Скочев. Имам гинекологичен проблем (бяло течение). На първо звучене се струва безобидно, но от известно време насам забелязвам, че трябва да се заема с това. Изпитвам болки при уриниране (не се дължи на бъбреци, нито на цистит), правих такива изследвания. Бялото ми течение е толкова, обилно, че не помня от кога не съм махала ежедневна превръзка. Имам болки и ниско в корема, които напоследък са постоянни. Не съм запозната с гинеколозите във Варна затова се обръщам към вас, ако можете да ми помогнете. Чух за този лекар, че е добър, но не съм сигурна дали това е така и дали се занимава и с такива проблеми, тъй като намирам информация само за това как води бременности. Искам и мнението ви за него или ако знаете по-добри от него, които могат да ми помогнат с моя проблем. Ходила съм поне при 4ма гинеколози, но положението се влоши. Затова и ме е страх да отида пак, затова събирам мнения и се нуждая от вашите. Просто искам да отида при някои, които ще ми направи нужните изследвания, за да се уверя, че всичко е наред. Надявам се, че ще получа вашите отговори и съвети за това.

# 1
  • Мнения: 78
здравей,мен ме израждаше Скочев,но не води само бременоста,има частен кабинет,отиди там,ще ти обърне внимание,аз съм доволна Peace Peace Peace

# 2
  • Мнения: 2 003
А можеш ли да ми кажеш малко повече информация ... къде му се намира кабинета му? Работи ли със здравна каса и колко му е преледа? Ако може и някакви координати да ми дадеш ще съм благодарна.

# 3
  • Мнения: 78
писах ти на лс,успех ти желая,ако има нещо пиши ми Peace

# 4
  • Мнения: 2 100
Д-р Скочев преглежда в МЦ Цолов на Ген. Колев. Не води само консултации  Peace

# 5
  • Мнения: 240
някой може ли да ми каже (ако скоро е ходил при д-р Скочев), дали му е направило впечатление че има някакви проблеми.
искам той да ме изражда но скоро чух че имал семейни проблеми и притупвал работата си

# 6
  • Мнения: 2 100
някой може ли да ми каже (ако скоро е ходил при д-р Скочев), дали му е направило впечатление че има някакви проблеми.

По какво трябва да разпознаем дали има или няма проблеми? ooooh!
Ако толкова те притеснява този въпрос, отиди при него просто на преглед. Ако ти се стори, че няма семейни проблеми  Laughing , може да му кажеш, че искаш да те изражда. Ако пък не ти вдъхне доверие, нищо няма да му казваш.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 240
казаха ми че се е пропил. и незнам как да подходя - да му кажа че искам само преглед ли!? а аз ще раждам чак септември, но разбрах че при него се записвало за тогава от сега!!!

# 8
  • Мнения: 2 100
Незнам от къде черпиш информацията си, но човека все пак е завеждащ Родилно отделение и ако имаше проблеми, които да влияят на работата му, смятам, че щяха да се вземат мерки.  Peace

# 9
  • Мнения: 240
и аз така мисля. Не ми се вярва на тези щуротии, но нали ме разбираш - всеки малко или много се  притеснява за онзи специален момент и просто реших да искам мнение! все пак благодаря Wink

# 10
  • Мнения: 2 100
Жената на мой колега искаше да роди при него, нормално. Но той я пренасочи към своя колежка, не е искал да се ангажира ако тръгне да ражда през нощта (неговите смени са денем).  Peace

# 11
  • Мнения: 240
лошо! аз също искам нормално раждане! Явно всичките ми притеснения отностно него ще отидат на вятъра, защото вероятно и мен ще пренасочи Cry

# 12
  • Мнения: 2 100
Екипа в Окръжна е много добър.  Peace Не виждам защо се притесняваш кой ще те изражда! Аз родих секцио, затова настоявах да е той...не случайно му викат Цезар  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 30 085
човекът си е супер професионалист, с мен се ангажира за нормално раждане, но се стигна до секцио, заради големината на плода.

Преглежда в МЦ "Цолов" на ул. Ген. Колев.

За пропиването не ми се вярва, а и това си е негов проблем, след като не му влияе на работата. Надали шеф на родилно отделение ще си позволи да срине имидж, трупан с години.

Успех!

Аз го препоръчвам  Peace

Все пак отидете и си преценете сами  Wink

# 14
  • Мнения: 115
И аз само с добро мога да се изкажа за него.
Преглежда и в МЦ' Надежда" също на Ген. Колев се намира, точно срещу Окръжна болница.
 Всичко е възможно и той е човек. В едно ти върви, в друго не толкова.
Аз само добро му желая навсякъде и в професията и в семейството.

Общи условия

Активация на акаунт