Някой давал ли е такъв кисел?

  • 1 227
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Днес купих едни пакетчета кисел с череша,ябълка и праскова,...бебето ми е на 7 и половина мес., мога ли да направя такъв десерт следобед за закуска? Сега въвеждам глутена с каша...благодаря предварително

# 1
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 248
Какво е нишестето в състава им?

# 2
  • Мнения: 87
картофено нишесте,регулатор на киселинност(лим. киселина),плодов сироп на прах,витамин с,аромат на череша,оцветител,сол. Полша

# 3
  • Мнения: 51
От скоро приготвям такива на СИНчеца- пробвахме се с ябълка и вишна, но той е малко по-голям. На пакетчетата пише, че са подходящи за бебета и кърмачета над 3 месеца. Относно състава: изписани са царевично нишесте, овесено и плодово брашно, лимонена киселина и т.н.

# 4
  • Мнения: 27 524
Може, само дето не виждам за какво. Нищо полезно няма в него  Confused

# 5
  • Мнения: 2 521
Абе тия оцветители,аромат и сол не са много за предпочитане.Защо не си му даваш кашите в кутиите,а тези ги остави за по-късно или ги направи за вас.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 215
Не.
Готов кисел не съм двала никога. И не бих те посъветвала да даваш. Химия.
Бях фен на киселите, Иво също-но домашни. Приготвени с натурално нишесте, мляко и плод.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Никога не съм му правила готов кисел Thinking

# 8
  • BG
  • Мнения: 1 900
И аз не съм давала сега кисел.

# 9
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Това не бих го яла аз, та камо ли да го приготвя на 7мес бебе.

# 10
  • Мнения: 15 379
Не съм давала досега.
Ти прецени, но има толкова полезни и вкусни алтернативи Peace.

# 11
  • Мнения: 1 080
По - добре му направи с истински плод и обикновено неоцветено нишесте.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз давах но доста по-късно - към 10-11 мес. но понеже на мен самата ми се вижда гадно много не ги давам. Предпочитам крем нишесте.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 734
Давала съм направено от мен царевично нишесте с АМ и плодово пюре или плод.На възрастта на твоето бебе не съм и помисляла да давам от тези готови кремове,химията е твърде много за малко бебе.

# 14
  • Мнения: 887
По - добре му направи с истински плод и обикновено неоцветено нишесте.
И аз бих те посъветвала това. Аз лично по този начин съм приготвяла  киселите на сина си.

Общи условия

Активация на акаунт