Как тренирах-9

  • 20 569
  • 438
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Нова тема Wink
бисери..от един форум Joy

Цитат на: “Mustey”
Значи Аспирина да го пия 20 минути преди тренировка? Знам че тва не е Бионабол, но всиако млако помага





Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 21:24 от Поци

# 1
  • в моя свят
  • Мнения: 849
 Joy

Запис
 Hug

# 2
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Нова тема Wink
бисери..от един форум Joy

Цитат на: “Mustey”
Значи Аспирина да го пия 20 минути преди тренировка? Знам че тва не е Бионабол, но всиако млако помага







Щом помага - пий го смело! Peace Може да е "Placebo" - от него по - як зоб нема Wink

# 3
  • Мнения: 20
ХАхаХАХАХАХахаха Поци, искрено ме разсмя Simple Smile моята тренировка започва след малко ... пия си кафето и се качвам на велото след 40-50мин ... малко е късничко .. ама сега имам време  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 678
ХАхаХАХАХАХахаха Поци, искрено ме разсмя Simple Smile моята тренировка започва след малко ... пия си кафето и се качвам на велото след 40-50мин ... малко е късничко .. ама сега имам време  Laughing
...не знам кога ще спиш Wink

# 5
  • Мнения: 4 678
 Joy Joy Joy

22.06.2005, 19:01нагоре
Цитат на: “sbd”
Всеки път когато трнирам гръб имам мускулна треска на трицепса и когато тренирам трицепс, пак имам мускулна треска на трицепса и ва крайна сметка цяла седмица имам мускулна треска на трицепса.


# 6
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Цитат на: “sbd”
Всеки път когато трнирам гръб имам мускулна треска на трицепса и когато тренирам трицепс, пак имам мускулна треска на трицепса и ва крайна сметка цяла седмица имам мускулна треска на трицепса.

Искам да го видя тоя трицепс ...  Mr. Green.

# 7
  • Мнения: 4 678
Днес..гръб+40 мин пътека Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 604
корем+30 мин кардио

# 9
  • Мнения: 2 726
Ле-лее,т'ва верно са големи бисери Joy

Днес бицепс и трицепс,на финал 30 мин.бързо ходене по макс. наклон Simple Smile

Утре ще е корем и кардио,най-вероятно 40 минути кростренажор Peace

# 10
# 11
  • Мнения: 673
Поци, благодаря за смеха  Joy Joy Joy
"астероидите" веднага ми станаха любими, търкалям се от смях  Joy
По темата: от 10:30 до 17 часа колело в планината. Не мога да си отям  Crazy

# 12
  • Мнения: 4 678
..ех.. и аз  преди 1-2 години с жената с байковете...кръстосвахме по цял ден..полята Wink Laughing..ама сега няма време Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 678
 ..Ти се ебаваш, брат ми, обаче на мен направо ми се сви сърцето като чух за астероиден цикъл и установих, че няма къде да се скрия. Ами ако човекът е прав и наистина ни запраскат астероидите ?
Кондьо, братчед, програмата е слабичка.
В четвъртък трябва да добавиш гърди - лежанка - горна, долна и средна част.
В събота трябва да правиш гърди с дъмбели.
В неделя - гърди на лежанка и гърди на успоредка + лицеви опори
Хм, дали това ще ти стигне? Нямаш ли чувството, че следобедите ти остават свободни ?
За диетата : Към паржолите кйофтетата и кепапчетата требе да добавиш и кърначетата и шишчетата. Може и сланина, олио да пиеш от магазина, масло да едеш, мас прасешка, говежда лой, каквото намериш. Теа продукти се характеризират с по - високо съдържание на полезни за мускулите вещества, вкл. Протеин Анаболен !!!!
Добави и едно упражнение - изпъване на леглото - една серия. Изпълнява се 4 часа, с 8 повторения бааавно обръщане от едната на другата кълка, всяко повторение за не по - малко от половин час.
Ако изпълняваш стриктно програмата за диета, ще ти порастнат и гърдите, и ръката, и талията и всичко, батка !!!!!!

 Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 20
42 мин вело днес + цял ден бърсане и чистане  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт