"Море от любов" - 11.04

  • 4 051
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
ПОТРЕСЕНА СЪМ! Гледахте ли "Море от любов" от 17ч одеве?? Историята беше брутална! Никога не са давали подобно нещо.. За тези които не са, ще го разкажа на бързо.

Ставаше въпрос за двама братя близнаци - Мариян и Тони (19г.). Мариян се обясняваше в любов на приятелката си, която нарекоха "момичето от село" (16г.), за да запазят анонимността й. А Тони искаше да се събере с бившата си приятелка - "момичето от София" (18г.).

Мариян и "момичето от село" се запознават по интернет и са заедно вече 2 години. Но растоянието от София, където живеят двамата близнаци, до селото, от което е момичето, е доста голямо и не се виждат често. Наталия се срещна с момичето, предаде любовното послание от Мариян, момичето й разказа колко са щасливи заедно, разказа й за общите им планове и т.н.

    Тони също се запознава с приятелката си по интернет и са били заедно 2 години, но от известно време са разделени и чрез предаването той иска да разбере каква е причината за раздялата им й да й се извини. Стана ясно, че причината за раздялата им са родителите на "момичето от София", които са разкрили една "премълчана истина", а именно, че Мариян и Тони всъщност са Мария и Тонка!

Ето и епизода в VBox7: (с много повече подробности)

http://vbox7.com/play:3af29fb3  Първа част
http://vbox7.com/play:bd7a66be  Втора част

# 1
  • Мнения: 4 916
Аз не разбрах.

# 2
  • Мнения: 194
това е повторение Mr. Green

# 3
  • Мнения: 283
Две момичета близначки се представят за момчета и година две си имат гаджета пак момичета.Едното от гаджетата като разбрало че "ходи" с жена искало да се самоубие.Аз само това разбрах

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Аз също бях потресена, когато го гледах за първи път.... това сега е повторение... наистина не знам какъв човек трябва да си, за да измислиш подобно нещо.... а те са просто деца, които имат много, ама много сериозен проблем в главите  Confused  Жалкото е, че напоследък наистина станаха много случаите с деца, имащи нужда от помощ и лечение от специалисти! Това просто не е нормално!

# 5
  • Мнения: 4 916
Две момичета близначки се представят за момчета и година две си имат гаджета пак момичета.Едното от гаджетата като разбрало че "ходи" с жена искало да се самоубие.Аз само това разбрах

Мерси за разяснението, чак сега разбрах  Embarassed


пп Имала съм такъв случай в основното училище - една съученичка, която много приличаше на момче, заби гадже от едно друго училище. После разбрали, че нашата е момиче... и двете училища си организирахме бой на честта така да се каже... върнахте ме двайсет години назад.

# 6
  • Мнения: 12 662
Извинявам се, не съм го гледала и не ми се гледа. Но ако някой може да ми каже как приятелките не са разбрали, че момчетата са момичета.

# 7
  • Мнения: 3 826
защото е било виртуална любов , секс е нямало

# 8
  • Мнения: 12 662
защото е било виртуална любов , секс е нямало

Ако е само виртуална, не виждам драмата. Освен огромния проблем с нета и децата.

# 9
  • Мнения: 3 826
на 14-15-16 всичко е мегадраматично

# 10
  • Мнения: 2 448
 
Цитат
Мариян и "момичето от село" се запознават по интернет и са заедно вече 2 години. Но растоянието от София, където живеят двамата близнаци, до селото, от което е момичето, е доста голямо и не се виждат често

Какво значи това, че са се виждали и не са разбрали за пола ли?  newsm78

На възраст 16 - 18 години да имаш гадже, с което не си имал интимни контакти, какво гадже е това? Аз ходя с някой, ама той не знае.  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 941
Не е била само виртуална любовта. Не съм сигурна дали и при двете сестри беше така, но едната със сигурност е имала и близки контакти с приятелката си. Целувки и тн.

# 12
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Пасинет, всъщност момичетата бяха доста влюбени в "приятелите" си и са преживели голяма травма. И са се виждали, близначките наподобяват доста на момчета, по външност и облекло. Това предаване го гледах може би преди около година, сега явно са го повтаряли, но изводите за мен бяха, да говоря повече с дъщеря ми относно запознанствата в Нета.

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 20:51 от скубиду

# 13
  • Мнения: 12 662
но изводите за мен бяха, да говоря повече с дъщеря ми относно запознанствата в Нета.

Точно.

# 14
  • Мнения: 2 448
Явно днешната младеж наистина губи усета за реалния контакт от толкова много сърфиране в мрежата.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт