как давате успокоителния чай на HIPP

  • 15 342
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
здравейте. моя бебчо, както вече писах, спи много неспокойно и днес му взех от успокоителните чайчета на HIPP. прочетох и много добри отзиви и реших да опитам . само не разбирам - на кутията пише винаги да се прави пресен чай - това означава ли всеки ден да се прави пресен или преди всяко даване на чай на бебето да се прави пресен  newsm78
и още нещо пише да му се дава колкото поиска - ама на моя бебо много му хареса и ако всеки път му давам по 100мл колкото е дозата няма ли да го предозирам?
вие как сте давали моля споделете  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 5 755
Какъв е този чай?  Rolling Eyes Колко е голямо бебчето ти? Аз лично съм давала от чая с копър на Хип, като приготвях пресен за деня, не за всяко хранене. А тези 100мл са всъщност мярка - в толкова се разтваря една лъжичка чай, не е казано, че това е дозата за едно пиене  Simple Smile

# 2
  • BG
  • Мнения: 1 900
Изобщо не се притеснявай от предозиране.Аз до вчера давах от този чай.Харесваше й на малката.В началото слагах по една равна лъжичка на малко повече от 100мл.вода.А сега вече като стана по-голяма,слагах колкото да се оцвети водата.Така че изобщо не се притеснявай.Щом му харесва нека да пие.

# 3
  • Мнения: 6 713
Аз като правя такъв чай давам вечерта това, което съм приготвила. На другата вечер правя нов чай. Относно дозировката - винаги го правя малко по-малко отколкото е обозначено. Повече от 60-70 мл никога не е пила, тъй че не съм мислила за това

# 4
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
А мислила ли си върху причината да спи неспокойно? На какво би могло да се дължи.

Иначе чайове аз правех в малки дози, за около половин ден.

# 5
  • Мнения: 2 013
Аз като правя такъв чай давам вечерта това, което съм приготвила.

Само вечер и давам,преди лягане.  Peace

# 6
  • Мнения: 3 453
Аз като правя такъв чай давам вечерта това, което съм приготвила.

Само вечер и давам,преди лягане.  Peace

   Ние бяхме по същия начин и на другата вечер приготвях нов чай.

# 7
  • Мнения: 1 053
Моята бебка е на 1 месец и от самото на4ало й давам 4ая.На нея много и харесва.Давам й да пие колкото й се пие вместо вода Wink.Правя всяка сутрин нов.

# 8
  • Мнения: 210
Всеки ден му правя чая,но гледам повече от 100мл. да не му давам да пие

# 9
  • Мнения: 377
От първата седмица на бебо сме на чайчетата на Hipp . Правя всяка сутрин нов , и разбира се , когато го изпие му правя пак . Не съм спазвала някакви количества за деня , освен ако не го пиче на кутията . До сега моя разбойник не е пил чиста вода , (освен вече доста поразредени чайчета ).Давай на детето да пие колкото му се иска , течностите не му вредят , пък и вече времето е топло и има нужда от повече . smile3525

# 10
  • София
  • Мнения: 3 524
вие как сте давали моля споделете  Hug

Блевит също имат успокоителен чай, много хубави са и техните чайове.

Приготвях му всяка сутрин пресен чай, правех по 100 мл но не е пиел по толкова, като предпочиташе чайчето наместо вода (чай на хип за храносмилане и успокоителен, за тази възраст.)
ти все пак погледни, не знам колко ти е голямо бебето но по спомен, чайовете са от 2 месец натам Peace

# 11
  • Мнения: 2 011
Мисля,че пресен означава всеки ден,не на всяко даване да правиш нов.

# 12
  • Мнения: 2 521
Предполагам че става въпрос за чая от ябълка и маточина на Хип newsm78Защото когато съм го купувала ми казаха че маточината действала успокоително на децата.Аз съм го давала на  малкия когато беше позапечен,а този чай е леко разхлабващ.И аз давах по 100-150 мл на ден.Сутрин го правех и до обяд го изпиваше.

# 13
  • Мнения: 3 453
  Маточина и ябълка си е за по-нататък.Поне два три месеца де е детето.На авторката незнам на колко е.Специално ХИП си пишат на всяка кутия за каква възраст е чая.За най-малките бебчета, които не са навършили два месеца се дава чая от Лайка Peace

# 14
  • Мнения: 2 447
Пресен означава за деня,а не на всяко даване нов.И не смятам че би могла да предозираш с чая.

Общи условия

Активация на акаунт