Изсветляване на вежди

  • 3 544
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 416
възможно ли е да си изсветля веждите,вече съм руса и така ми е доста грозна разликата в нюансите?

# 1
  • Мнения: 3
възможно ли е да си изсветля веждите,вече съм руса и така ми е доста грозна разликата в нюансите?

Да Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 416
възможно ли е да си изсветля веждите,вече съм руса и така ми е доста грозна разликата в нюансите?

Да Simple Smile
добре де Simple Smile,но как?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз ходех на козметик, но последният път жената използва обикновен Блондор, което удоволствие ми струваше 8 лв. въпреки това. След това миналата седмица си купих боя за вежди, но още не съм я пробвала. След около 10 дни мога да споделя отзиви.

# 4
  • Мнения: 3
По принцип препоръчват на козметик да се ходи, но аз правя и с обикновенна боя клиентките, даже и потъмнявам, когато има нужда... Стига да е добре съчетано с цвета на косата се получава много интересно Simple Smile

# 5
  • Мнения: 13
Кислородна вода 6%,малко амоняк и пяна за бръснене(за да не тече).Мажеш пред огледалото и внимаваш да не ти влезе в очите.

# 6
  • Мнения: 25
Преди като се изрусявах при всяко боядисване (сама удома) като ми останеше мъничко в купичката мацвах и на веждите за 5 минути. Точно колкото да изсветлеят 1-2 тона, стоеше естествено и не ми бяха рижави.

# 7
  • Мнения: 9
андесита, това звучи малко опасно и сложно! с най-обикновена руса боя става, но трябва да е разредена с вода да не станат рижи. спокойно може с боята с която се боядисваш, само да е разредена с вода.

Общи условия

Активация на акаунт