Заспива докато яде

  • 1 229
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 070
Голям проблем ми е храненето на синът ми- вече е на месец и половина , голяма е лакомийка и обича много да яде, но вече в 90 % от яде3нетата заспива на момента в който му дадем шишето.Така се храни и по час и половина понякога, а преди това може да е спал доста (не го прави само, когато е бил буден), освен това не го събуждам аз за да яде, а той се събужда сам и дори реве от глад. Незнам как да се преборя, аз спирам да го храня, разбуждам го и продължаваме отново , а той като започне да яде дръпва два пъти и пак затваря очите и тогава вече дърпа тоооооолкова бавно,че яде почти до другото ядене. Как се справяте при този случай, ако имате такъв????? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 4 555
Не ми звучи добре... Ако му издърпаш шишето, след като заспи на втората глътка, събужда ли се?

# 2
  • Мнения: 2 447
Ами и моя син заспиваше като се хранеше,но той беше на кърма и продължаваше да си суче дори като спи.Даже винаги съм се чудела как може да спи и в същото време да яде. newsm78

# 3
  • Мнения: 4 070
Събужда се и даже много често реве понеже като се разбуди и установява,че е гладен.

# 4
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Стела също заспива вечер, докато си пие млякото.
Е, в 50% от случаите се преструва, лисицата, като го изпие, скача, ама... Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 152
Аз имах същия проблем - заспиваше и нищо не беше в състояние да го събуди - докато не смених биберона. Сега му давам с биберон с две дупки и вече не се уморява толкова. Моят син е на 2 месеца. Пробвай, може пък да помогне  Peace

# 6
  • Мнения: 1 906
Ами и моя син заспиваше като се хранеше,но той беше на кърма и продължаваше да си суче дори като спи.Даже винаги съм се чудела как може да спи и в същото време да яде. newsm78
И моята кукла го прави този номер и понякога кърменето продължава два часа  ooooh!

# 7
  • Мнения: 4 070
Аз имах същия проблем - заспиваше и нищо не беше в състояние да го събуди - докато не смених биберона. Сега му давам с биберон с две дупки и вече не се уморява толкова. Моят син е на 2 месеца. Пробвай, може пък да помогне  Peace

Двете ни бутилки са с каучукови биби и те са някак си по- пробити (от тях тече повече млякото), особенно на едната е срязана на Y и тече като изведро Wink - аз ги пробвам понеже като ги купих и ми се стуваше,чер му се излива в устата, но той се научи да ги контролира, всъщност по-скоро той си решава колко бързо да му тече, когато иска го смръква като че е една капка, но когато реши си го суче многоооооо бавничко.

# 8
  • Мнения: 4 555
Събужда се и даже много често реве понеже като се разбуди и установява,че е гладен.
Еми тогава така процедирай. Като започне да се унася му издърпай биберона и като се събуди  му го дай пак.

# 9
  • Мнения: 4 070
Събужда се и даже много често реве понеже като се разбуди и установява,че е гладен.
Еми тогава така процедирай. Като започне да се унася му издърпай биберона и като се събуди  му го дай пак.

И даже така пак е много бавно....доктора каза, че било мързел newsm78

# 10
  • Мнения: 9 814
И даже така пак е много бавно....доктора каза, че било мързел newsm78

Или недоразвит сукателен рефлекс. Поне така се оказа при кръщелницата ми.

# 11
  • Мнения: 4 070
Ама това е от скоро отначало си ядеше като пич....даже и сега понякога си яде нормално, но все по-рядко на 5-6 яденета веднъж ако яде без да заспи сме щастливи.

# 12
  • Мнения: 2 447
Щях да посъветвам за по-широк отвор на биберона,но видях че са ме изпреварили и явно не в това е проблема.
В такъв случай освен,като почне да се унася да му издърпваш биберона друго не ми идва наум.Силно се надявам да ви е период и скоро да отмине.

# 13
  • плевен
  • Мнения: 644
И синът ми заспиваше докато ядеше,но го помутвах оттук оттам,щипвах го леко за да може да си изяде млякото и хайде в леглото Peace

# 14
  • Мнения: 697
Моя дребосък и сега по някога ми заспива на последното хранене. Преди като беше по-малък го правеше по-често. Помогна ми да му слагам биберон с повече дупки, за да се нахранва по-бързо и да не се изморява.

Общи условия

Активация на акаунт