Сладкарница Лейди!

  • 2 811
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Здравейте момичета! Наскоро попаднах на този сайт http://www.djanicatering.com/ Ако някой има впечатления от детските им торти ще съм благодарна ако ги сподели!

# 1
  • Мнения: 110
Здравей. Клиенти сме с мъжа ми от както бяхме гаджета - сладкарница Болеро, след това и Лейди. За РД на малкия януари месец поръчахме от техния кетеринг торта + 6 плата с хапки. Останах страшно доволна от всичко. Тортата беше еклерова (ако си отидеш в сладкарниците можеш да я опиташ), много лека и хубава. Поръчахме я със снимка на Туити отгоре от един каталог. По каталога си избираш външния вид, а пълнежа е от техните торти. И са доста по-евтини - нашата беше 2.50 парчето. Горещо ти ги препоръчвам.   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 169
И аз от кетъринга съм много доволна.И солени плата съм поръчвала и сладките са много красиви.
От тортите има също добри попадения.

# 3
  • Мнения: 1 313
Тортите им са вкусни и на прилични цени. Въпреки това аз останах много разочарована когато отидох с идеята да поръчам сватбената ни торта от там. Първо бях прочела сайта и там описани един куп видове стойки за торти - отивам на място и момичето в сладкарницата много нелюбезно ми обясни, че това на сайта не било вярно, нямали ги тези стойки. След това ми показа "каталог" на тортите - нискокачествено принтирани снимки от интернет, някой от които бях виждала по сайтове, а и пак същото момиче призна, че не са изработени от тях и каза, че не може да ми покаже снимка на нито една торта правена от тях.

Може би с детските торти ситуацията да е различна, но мен ме загубиха като клиент.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Ние правихме РД-то на малката за 1 год. там,от храната нямам никакви забележки - и платата,и тортата бяха супер.Детският им кът обаче си е тесничък и доста бебешки.За пъровот РД ставаше,защото децата бяха малки и не беснееха,но за втория предпочетох по-голям клуб.Плюс това момичетата,които напоседък набират там са ама направо под всякаква критика!!!

Общи условия

Активация на акаунт