Препоръчайте ми клиника...

  • 618
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 253
Здравейте на всички мами  Hug
Бременна съм в 3-ят месец, досега ходих при един лекар, но малко се разочаровах от него и смятам да се ориентирам към някоя от частните клиники, най-вече заради изследванията, които трябва да се направят , а знам че не ги правят на много места... Вие какво бихте ме посъветвали  ? bouquet

# 1
  • Мнения: 9 814
Първо, от къде си?
Второ, изследванията, които са задължителни за всяка бременна се поемат от Здравната каса, стига гинекологът, при който си регистрирана да работи с касата.
Всичко допълнително като БХС, ФМ и пр. се заплаща, независимо дали посещаваш частна клиника или не.
Голяма част от болниците имат платен пакет за проследяване на бременността, ако искаш може и от него да се възползваш.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 344
Ако си от София и отидеш в Шейново,можеш да се запишеш на пълен пакет за следене на бременността,който струва 320лв за цялата бременност,включва и рутинните кръвни изследвания плюс БХС.

# 3
  • Мнения: 99
ако си от Пловдив - АГ Селена Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 160
Ако си от София за частна болница бих ти препоръчала "Вита " мисля че целият пакет за проследяване на бременноста струваше 520 лв.  и включва всичко

# 5
  • Мнения: 253
Извинявам се за неуточнението - от София съм
Сетих се да питам и какво точно включва този пакет за проследяване на бременността?
Съжалявам за глупавите въпроси, но не съм много запозната    Embarassed

# 6
  • Мнения: 9 814
Ето ти линк към ценоразписа на Шейново:
Шейново
Пакетът е 320 лв. като в него влизат стандартните изследвания без ФМ и БХС.

Ако се запишеш при лекар, който работи със Здравната каса ти се полага това безплатно:
Програма Майчино здравеопазване


Може да направиш и нещо друго- отиваш в кварталната поликлиника и се записваш при някой гинеколог, който работи със Здравната каса и той да ти пуска безплатните полагаеми се изследвания, а при друг да ходиш на частно за ехографски прегледи.
Най-добрият вариант е да намериш свестен лекар, който работи със ЗК.

Общи условия

Активация на акаунт