хотел Sunrise Приморско

  • 14 786
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, мами

Обръщам се към вас с молба за помощ при избора ми на хотел за лятната ни почивка за първи път с нашия малък син. Спрях се на Приморско и хотел Сънрайс. Изглежда много добре на снимките в интернет - голяма тревна площ, детски кът, открит  басейн, ресторант, аниматори за децата, пързалки, люлки и прочие, стаите също са чудесно обзаведени и изглеждат доста чисти и модерни. Ако някоя от вас е ходила, моля да сподели своите впвчатления, за което предварително благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 969
Да побутна темата, че и мен ме интересува този хотел. Но мисля, че е далече от плажа.

# 2
  • Мнения: 188
Хотелът е страхотен.
В действителност са два хотела един до друг, с общото име Сънрайз Приморско. Между тях има басейн. Дворът е много голям. Идвт много деца. Детската площадка е в тревата, дават и детски колела под наем. Близко е до Южния плаж, никак не е отдалечен.
Миналата година бяхме там, тази мислим да направим резервация заедно с още две семейства.

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
simoni , а вие в кой от двата  хотела  бяхте А или Б ?
Храната как беше ? Понеже виждам в сайта им, че има вариант за изхранване /закуска, обяд и вечеря/, та се чудя дали да рискувам или да си резервирам само стая без изхранване или само със закуска  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 2 849
На мен също ми се видя доста далече и от двата плажа, та той е на самия вход на града. Иначе изглежда добре.

# 5
  • Мнения: 188
simoni , а вие в кой от двата  хотела  бяхте А или Б ?
Храната как беше ? Понеже виждам в сайта им, че има вариант за изхранване /закуска, обяд и вечеря/, та се чудя дали да рискувам или да си резервирам само стая без изхранване или само със закуска  newsm78




Ние бяхме в Сънрайз Б, но и двете сгради са хубави. 
Хранихме се за закуска в хотела, без предварително да сме заявили закуски. Доволни сме от кухнята. На обяд има няколко вида готвени ястия, освен стандартното меню. За вечеря задължително в хотела. Децата си играят наоколо с другите (събират се наистина мого), а ние можем спокойно да седнем в ресторанта (около басейна) и да ги наблюдаваме.
Още не сме резервирали за тези година, че не съм 100% сугурна за точната дата на отпуската ми, но се обадих в  хотела и  ми изпратиха оферта. Ще предлагат и аниматор за деца, така че това ще е нашето място за почивка през лятото. Чакам с нетъпение моренцето.....

# 6
  • Мнения: 2 531
А стаите колко големи са? Имаш ли представа ап. с 2 стаи какво представляват?

# 7
  • София
  • Мнения: 969
И аз искам да попитам. Хотела ограден ли е отвсякъде, в смисъл да няма откъде децата да изскочат на улицата освен от главния вход?? Самия ресторант скъп ли е или е на нормални цени?
Благодаря за инфото  Hug

# 8
  • Мнения: 188
И аз искам да попитам. Хотела ограден ли е отвсякъде, в смисъл да няма откъде децата да изскочат на улицата освен от главния вход?? Самия ресторант скъп ли е или е на нормални цени?
Благодаря за инфото  Hug



Sofy, хотела е ограден и пространството около него е голямо, така че няма проблеми за децата.
Цените в ресторанта са достъпни.

# 9
  • Мнения: 136
На мен също ми се видя доста далече и от двата плажа, та той е на самия вход на града. Иначе изглежда добре.




 Simple Smile Да, mamasvetla  така е.  Сънрайз е на влизане в града, на самата главна улица на Приморско, в началото, но точно в това му е чара.
Може да се спи спокойно, без чалга, без сергии и бутаница наоколо. В същото време е на пет минути пеша от всичко, което ти трябва. Имам в предвид южния плаж, аквапарка, магазини и т.н.
Това в най - хубавото място за деца!

# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Имам вече резервация за хотела  Simple Smile Дано да ни хареса и да си изкараме добре. Като се върна ще дам подробно инфо, а това ще стане към 10-11 юли  Peace

# 11
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Изненадах се приятно, като открих темата!

Ето и линк към хотела:  http://www.sunriseprimorsko.com/

Наистина това е раят за почивка с деца.

# 12
  • Мнения: 2 992
а някой може ли да сподели каква е цената на човек във двойна стая през юли Praynig

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
а някой може ли да сподели каква е цената на човек във двойна стая през юли Praynig


Simple Smile
Цените са за стая:
03.07 - 15.07  -65 лв.
16.07 - 22.08  -85 лв

В сайта отдоло под ценовата таблица пише, че цените са без ДДС, но когато направих резервацията останах приятно изненадана, защото ми направиха оферта с тези цени /от таблицата/, като казаха, че са с ДДС   33uu

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 17:54 от doniboni

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Изненадах се приятно, като открих темата!

Ето и линк към хотела:  http://www.sunriseprimorsko.com/

Наистина това е раят за почивка с деца.


От лични наблюдения ли го казваш ? Ако да, би ли споделила някакви подробности за хотела, обслужването, храната и т.н  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт