Линдинет 30 и бременност!!!

  • 734
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте момичета за първи път пиша в този форум,въпреки че съм чела много тук.Имам проблем и искам да ви питам,дали на някои му се случвало.Цикълът ми закъсня 10 дена и започнах да пия Линдинет 30 за нормализирането му,10 дена ги пих и вече 6 дена минаха и цикълът още ми го няма.Взех да се притеснявам,защото ужасно ми е лошо и гърдите ме болят.Възможно ли е да съм забременяла преди употребата на хапчетата?И евентуално те могат ли  да ми навредят на бременността?Правих тест на 9 ден от закъснението и се оказа отрицателен.Пишете ако някои е имал подобен проблем!!! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 014
Не разбирам само следното:
1. Започнала си да пиеш противозачатъчни без да ти е дошъл цикълът така ли ?
2. Пила си ги само 10 дни ?
3. Сега чакаш цикъл ?

Противозачатъчните се започват от 1 ден на кървенето когато се започва опаковка за първи път. Пият се 21 дни, и след това идва цикълът максимум до 4 дни след спирането им.

Не разбирам точно каква е твоята схема на прием на противозачатъчни?

# 2
  • Мнения: 9
Здравейте,лекарката ми предписа така схемата предишния месец.Закъсняваше ми 7 дена и тя ми предписа линдинет 30 за 10 дена и цикълът ми дойде,след което ги почнах от първия ден на цикъла и ги пих 21 дена.Сега съм в Чужбина и историята се повтори,свързах се с лекарката по нета и препоръката беше пак същата ама сега проблем пак нямам цикъл и се притеснявам Sad Не знам на какво се дължи??? Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 2 014
По принцип е нормално при първите 2-3 опаковки да има неправилно кървене или закъснение. Но на 7-ия ден независимо дали има кървене е трябвало да започнеш хапчетата.
Но най-сигурно е да си направиш УЗД и кръвно изследване за бременност щом като те притеснява евентуална бременност, но при тези разбъркани хормони може и да не отчете вярно.

Общи условия

Активация на акаунт