Аспиратор за нос

  • 13 818
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Здравейте, бих искала да ви попитам от кога ще ми е нужен аспиратора за нос,защото започнах да купувам необходимите неща за бебето и се чудя от кога се използва?
Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 820
Може и да не ти потрябва - когато бебето има хрема - тогава. Аз си го купих, когато беше на 6 месеца.

# 2
  • Мнения: 108
На мен ми се наложи да ползвам това нещо, когато детето ми беше на 9 м., тогава си взехме. Няма лошо да си купиш отсега, но и да не го направиш, аспиратор може да се намери в почти всяка аптека. Ще ти е нужен при хрема, за отпушване на бебешкото носле.

# 3
  • Мнения: 1 354
Благодаря ви,аз мислех че ще ми е нужен,но щом се използва при хрема(което не знаех) искрено  се надявам да не го използвам в скоро време Peace

# 4
  • Мнения: 8 242
Чуденс аработа ми вършеше за сополки. Ползвах на НУК.
Има някои не правят хубав вакуум и не са никак полезни..

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аспиратора се използва когато почистваш нослето на бебето, не само когато има сополи  Naughty . За почистване предполагам ще ти предпише нещо педиатъра, аз използвам "Тетрисал" , други "Стеримар" , трети обикновен физиологичен разтвор. А аспиратора изсмуква каквото има в носа и довършвам с клечки за уши. Не виждам друг ефикасен начин за почистване  Rolling Eyes

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Благодаря ви,аз мислех че ще ми е нужен,но щом се използва при хрема(което не знаех) искрено  се надявам да не го използвам в скоро време Peace

Аз си купих още  преди бебка да се роди.Избрах на Бейби Нова и сгреших не правеше вакум и накрайника беше пластмасов и при мърдане си нараняваше нослето .После взех на Чико със силиконов накрайник и съм много доволна.Не сме имали хрема , но го използвам при почистване на нослете почти ежедневно.Пръскам в началото Тетрисал, сега Стеримар , изсмуквам с помпа , а понякога влиза в употреба и клечка за уши.

# 7
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Купих преди да се роди бебето. Слава Богу още не съм го ползвала.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 185
Сина ми е на 1.2г и още не съм го ползвала!

# 9
  • Мнения: 11 003
В началото не съм купувала аспиратор. Наложи ми се да го ползвам доста по-късно и то само 2-3 пъти.

# 10
  • Мнения: 188
По принцип е добре да имаш всичко в къщи, а не като ти потрябва посред нощ да тичаш да купуваш На бейби нова е и нашият и наистина за нищо не става!

# 11
  • Мнения: 5 393
Бях купила още в началото и за съжаление доста често влизаше в употреба, Иво от бебе е с проблемен нос.  Не помня марката.

# 12
  • Мнения: 718
Купихме още преди раждането, на Чико, удобен е, ползвам го за почистване на нослето, обикновено сутрин Peace

# 13
  • Мнения: 4 292
Аспираторът може да е необходим още от самото начало, ако детето има секрети, които нямат нищо общо с хремата.

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
За този http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1960&osCsi … 4762a46a7445124c3 прочетох една камара положителни отзиви и днес го очаквам.

Общи условия

Активация на акаунт