соковете на ганчев за деца над 9 седмици

  • 3 133
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Някой давал ли от тях на такава възраст "над 9 седмици" примерно гледам, че има от банан?

# 1
  • Мнения: 2 521
Не съм давала такива и мисля че ви е още рано за сокове.Има време и за тях WinkНа 9 седмична възраст млякото е достатъчно.

# 2
  • Мнения: 36
Според мен е още рано за сокове, но ако си решила да  даваш най-добре е да ги приготвяш сама.

# 3
  • Мнения: 154
Аз и ги приготвях,не съм взимала от тези.

# 4
  • Мнения: 64
Очевидно нямате колики, защото едва ли ще се замислиш за сокчета тогава. Аз не съм давала и до ден днешен сокове/за купешките става дума/-не мисля че има нещо полезно в тях и едва ли е изтървал кой знае какво. Но ако решеш да даваш изчакай според мен поне до времето за захранване, когато и да си решила да бъде това, и му ги прави ти.

# 5
  • България
  • Мнения: 457
Аз сокчета давам отскоро,т.е. след годинка.Взех едно от тези на Ганчев и се чудя ,малкия се мръщи,а по принцип му харесват соковете,като го пробвах  Sick ,такава гадост няма.По-добре вземи на Хип,Гербер или Бебивита,но по-натам,че май ви е рано още  Peace

# 6
  • Мнения: 493
Според мен все още му е рано за сокове,а ако мислиш да даваш по добре ги приготвяй ти самата.
Купешки сокове ти препоръчвам на Хипп и Бебевита.

# 7
  • Мнения: 2 013
Рано е за сок,още повече на 9 седмици! Аз съм решила да захранвам със зеленчуково пюре (картоф или морков) или оризова каша.Но сокове ще давам след 6-ти месец най-рано и то само от морков.

# 8
  • Мнения: 1 512
Според мене е много рано още за сокове.Щом си решила поне давай прясно изцеден сок.

# 9
  • Мнения: 1 763
Предлагала съм сокове след годинката, включително и тези на Ганчев, които са за бебета, но не ги харесва.

# 10
  • Мнения: 2 746
Дъщеря ми харесва соковете на Ганчев, както тези на Хип и на Бебевита. По-често и взимам на Ганчев, като според мен е по-добре да се изяде един плод, отколкото да се дава сок.
А започнах да давам сокове около 10-11 месечна възраст и то най-вече, защото се чудех как да я накарам да пие течности.Вода не искаше и не искаше, но соковете и харесаха!

# 11
  • Мнения: 1 305
Според мене е много рано още за сокове.Щом си решила поне давай прясно изцеден сок.
Peace

# 12
  • Мнения: 90
То че е рано да се дава сок на бебе на 9 седмици е рано,спор няма,ама защо на соковете пишат такива глупости!Това си е направо гавра!Как може да има сок за бебе на месец и половина!Как си ги мисли Ганчев тия седмици  newsm78

# 13
  • Мнения: 275
То че е рано да се дава сок на бебе на 9 седмици е рано,спор няма,ама защо на соковете пишат такива глупости!Това си е направо гавра!Как може да има сок за бебе на месец и половина!Как си ги мисли Ганчев тия седмици  newsm78

Нали трябва да се продават... колкото и да е абсурдно, за жалост.
Никакви сокове не бих дала.

# 14
  • Мнения: 146
Давала съм на Бебивита,но малката не ги хареса,иначе са много приятни на вкус.Ако ще взимаш пробвай от тях ,и са по достапни като цена ,но си мисля че ви е много рано.Изчакай има време кога да ги пиете  Peace

Общи условия

Активация на акаунт