Малко кураж може би

  • 1 860
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 340
Здравейте, може би ми трябва малко кураж независимо от резултата. На 10-ти трябваше дами дойде ама цикъл няма. На следващият ден направих тест отрицателен. Цикълът ми още го няма имам някакво предчувствие,че съм бременна а не смея да си направя още един тест да не се разочаровам. Ами ако и този е отрицателен. Нямам никакви признаци обаче, а принципно когато ще ми идва много ми се напрягат гърдите, сега това отсъства точно все едно няма да ми идва. Чувствам лека тежест в яйчниците,която пък иначе не усещам.

# 1
  • Мнения: 94
Направи още е дин тест.Може би нивото на хормона да не се е покачило още,тук съм чела че на някои тестовете им отчитат чак на 2 седмици закъснение!Има голяма вероятност да е така!Направи още един и пиши.Стискам палци да е положителен!!! Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 879
Кога е била последната менструация? Може би си овулирала по-късно този месец за това да ти закъснява...  newsm78
на мне преди около 2 години ми закъсня с 2 седмици, направих 5 различни теста, но всичките бяха отрицателни. Друг по-сигурен начин е да ти направят кръвен тест, след него няма да имаш никакви съмнения!!! Бъси силна и се грижи за здравето си!   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 340
последната беше на 13,03 при цикъл  от 28-29 дни трябваше да е на 10-ти, но може и да си права. Ако пък овулацията е била по-късно направо няма шанс. За кръвния знам ама той ще ми е последна алтернатива т.е. ще направя пак тест и ако и той е отр. направо при доки отивам. Направих теста шуерчек и го направих след работа може и това да има значение  нищо,че на опаковката му пише по всяко време. При първата бременност беше същото първият отриц. след няколко дни взех един просто ей така на шега имах някаква интуиция и от нетърпение дори го направих в работата и хоп положителен а дори не беше закъснял цикълът още.

# 4
  • Мнения: 49
Направи си тест, миличка. Стескам палци   bouquet  fingerscrossed  fingerscrossed  fingerscrossed

# 5
  • Мнения: 629
Евка, направи още един тест, мила! Няма смисъл да стоиш в неведение. Закъснението може да се дължи на много неща. Пожелавам ти да е бременност!

# 6
  • София
  • Мнения: 250
Аз в месеца, в който забременях ме болеше корема ниско долу....напрежение в гърдите не съм имала....
Направи си теста, сутринта като станеш....Тогава казват, че отчита най добре.....

Стискам палци  fingerscrossed и да се похвалиш с  EFP

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 1 340
Направих обаче сега не сутринта и пак отрицателен  Confused

# 9
  • Мнения: 629
Evka, не знам какво да ти кажа. Не ми се иска да те окуражавам много, защото след това разочарованието ще е още по-голямо. Но при 5 дневно закъснение има вероятност все още тестът да не го отчете.Въпреки, че при мен (имам една неуспешна бременност) на 4-ти ден закъснение имах доста ясна втора чертичка.Но при мен овулацията е на 13-ти ден от цикъла.
Моят съвет е да си пуснеш един кръвен тест. Той със сигурност ще покаже дали има бременност.

# 10
  • Мнения: 106
И аз стискам палци да си бременна!!!!Много често тестовете са отрицателни при доказана бременност-има тема по върпоса.Дано и ти да си такъв случай!!!Успех!!!

# 11
  • Мнения: 3 695
пусни един кръвен  Peace

# 12
  • Мнения: 1 464
Моля,някой да ми обясни смисъла на тези теми!Авторката знае,че като я пусне,различни отговори от "направи си тест" няма да има.Ама тя вече и тест е правила.Еми тогава за какво и е да чете 5-10 страници с "направи си тест" и "може да си бременна,може и да не си"?Сега някой ще каже "чакала ли си така,за да знаеш какво и е".Ами чаках,но докато чаках,четях темите"първи признаци" и други подобни и никога не пуснах тема "дали съм бременна".Поради простата причина,че никой освен Господ не знае отговора.А и отгоре на всичко,виждам че има едно детенце вече,трябва да знае какво става ако има настъпила бременност!

# 13
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ирина_85 ако си забелязала, заглавието на темата е "Малко кураж може би", а не "Дали съм бременна".
Еvка не търси отговор от нас и и е пределно ясно че никой тук няма да и каже дали е бременна или не, но човек има нужда да споделя в такива моменти, както и да получи подкрепа.
Това че вече имаш дете не означава че и втората бременност ще ти протече по същият начин, щом толкова много си чела по темите трябва да ти е ясно всяка бременност е уникална и може да е напълно различна от предходната.
Като не виждаш смисъл в такива теми не влизай в тях. Naughty

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
ирина_85 ако си забелязала, заглавието на темата е "Малко кураж може би", а не "Дали съм бременна".
Еvка не търси отговор от нас и и е пределно ясно че никой тук няма да и каже дали е бременна или не, но човек има нужда да споделя в такива моменти, както и да получи подкрепа.
Това че вече имаш дете не означава че и втората бременност ще ти протече по същият начин, щом толкова много си чела по темите трябва да ти е ясно всяка бременност е уникална и може да е напълно различна от предходната.
Като не виждаш смисъл в такива теми не влизай в тях. Naughty
Peace

Общи условия

Активация на акаунт