Предложете модерна прическа

  • 26 940
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте на  всички. За първи път пиша във форума и се обръщам към Вас за съвет.Искам да си направя някаква модерна прическа , но нямам представа каква да е.Преди време т.е ноември ме подстригаха на къса черта  и сега косата ми е почти до раменете.Нямам бретон , а като че ли ми се иска да имам нещо като бретон наподобаващо Глория и Преслава.Моля приемете ме във вашето страхотно сдружение и ми дайте съвет Sad Cry

# 1
  • Мнения: 49
То целта е не само да е модерна, ами да отива на лицето ти  Rolling Eyes А незнаем как изглеждаш  Laughing По-добре отиди на добър фризьор и той ще ти даде адекватен съвет.

# 2
  • Мнения: 549
Рошавка ако се включи в темата ще е добре Laughing

# 3
  • Мнения: 1 418
"На око" трудно някой ще те посъветва.Пусни фото.

# 4
  • Мнения: 11
Благодаря ти oooofff ,но вБургас трудно можеш да попаднеш на добър фризьр - от такива добри съм с къса коса а бях с дължина до кръста.

# 5
  • Мнения: 2 163
Сега са модерни късите коси  Wink

# 6
  • Мнения: 758
Няколко идеи от мен, надявам се да съм полезна Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 060
Няколко идеи от мен, надявам се да съм полезна Simple Smile


Ето тази е най-актуална. Стои добре на всякакви лица и във всякакви цветове. Peace

# 8
  • Мнения: 11
Супер и благодарско anjela 123 ,много ми харесва.Моята коса е малко по-дълга и много тъмно кафява с някакви червеникакви отенъци тук-там.Вчера ходих в салона на Надя и Вени в Лазур-гр.бургас, и ме съветват да ме обезцветят с някакъв щадящ косата продукт Римулвър май му беше името.За утре имам час , но се колябая дали да не я потъмня и да и изравня цвета или да се обезцветя  Thinking Thinking Thinking

# 9
  • Мнения: 11
И този бретон много ми хареса,но моята тъпа коса е чуплива и незнам как ще го поддържам.Направо ме хвърли в дълбок размисъл - суперско е

# 10
  • София
  • Мнения: 2 060
И този бретон много ми хареса,но моята тъпа коса е чуплива и незнам как ще го поддържам.Направо ме хвърли в дълбок размисъл - суперско е

Кой бретон? Ако е тоя кривия - на чупливи,но изпънати коси се получава много добре.

# 11
  • Мнения: 11
Stacked ,как мислиш , понеже винаги съм била без бретон , ако сега го пострижа и не го изправям винаги да ли няма пак да се разделя настрани

# 12
  • Мнения: 11
Извинявайте , че така Ви тормозя , но явно съм в дупка и искам някаква промяна.Макар , че съм чувала , че когато една жена е в дупка не трябва да предприема промени относно външния си вид.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 060
Ако не го изпъваш и ти е чуплива косата, мисля че ще се разделя. Ще трябва да го правиш, няма как. С четка и сешоар става лесно.
А относно промените по време на такива периоди - аз не виждам нищо лошо. Точно преди няколко дни си потъмних косата, без да съм в дупка или нещо друго и ми подейства освежаващо, така че....ако ти се иска промяна - защо не?!

Само си намери добър фризьор и действай смело!

# 14
  • Мнения: 11
Благодарско   bouquet.Действаш ми стимулиращо Stacked

Общи условия

Активация на акаунт