GP педиатър в Плевен

  • 1 746
  • 4
  •   1
Отговори
Моля препоръчайте добър педиатър за личен лекар в Плевен
Мерси

# 1
  • София
  • Мнения: 84
Много съм доволна от д-р Доровска и д-р Маринова в поликлиниката на Сторгозия. Синът ми живя в Плевен година и половина и бяхме ги избрали за джи пи /те делят един кабинет неясно как/. И двете са педиатърки. Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 752
Калли, не мога да помогна за GP, но знам как аз шест години бях спокойна за сина си, защото го водех, макар и платено, при д-р Българанов. След като педиатърката по район(нямаше още GP-ta) тотално сбърка диагнозата му и два дни се видяхме в чудо, реших повече да не рискувам. Гледам сина си сама и средствата винаги са били проблем, но още навремето си казах, че по-добре да гладувам, отколкото да поверя детенце на лекар, на който не вярвам. Дано намериш добър специалист. Ако искаш, ще ти дам координати на д-р Българанов. Той не отказва и домашни посещения и, стига да не е на работа, винаги се отзовава.

# 3
Да ако може изпрати ми координатите.
Много благодаря за отговорите

# 4
  • София
  • Мнения: 1 752
Калли, би ли се регистрирала, за да ти пратя gsm номера му на лично съобщение. Домашният му остана в Плевен, но до края на седмицата, мога да ти го дам. Иначе кабинетът му се намира до у-ще Иван Вазов. Точно срещу централния му вход има кооперация. В другия й край (не откъм училището) откъм късата страна е кабинетът, има голяма табела. обикновено преглежда между 16:30 и 19:00 всеки работен ден, както и по уговорка през уикенда. Да сте живи и здрави с детенце и да не ви се налага често да го търсите!

Общи условия

Активация на акаунт