Вижте и чуйте какво открих!

  • 3 743
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 804
Ако имате 15 минути,чуйте този клип.Споделете как се почувствахте и какво Ви мина през ума.Аз настръхнах,някои от нещата не ги знаех.Почувствах се еуфорично и наистина съм горда от това,че съм Българка.Дано и Вие се почувствате горди и се подобри настроението Ви!!!   http://vbox7.com/play:29d09269

# 1
  • Мнения: 25 449
Браво, прекрасно филмче за тези, които са спали в час по история!
Идеално за напомпване на нечие смачкано самочувствие.
Да, знам за повечето от изброените факти, най-вече историческите. С някои от тях се гордея, с някои - не, от някои се срамувам (опаковани дървета!  Sick).
Предците ни са свършили добре своето дело, да видим ние какво ще оставим за поколенията и дали ще се гордеят с нас или ще ни презират.

# 2
  • Мнения: 677
Гледах го. Липсва само онова за най-красивите жени в света и пословичната потентност на българина.

# 3
  • Мнения: 25 449
А второто място за интелигентност след евреите беше ли включено, че последните кадри ги минах набързо?

# 4
  • France
  • Мнения: 726
Подобен клип трябва да се излъчва на летището, заминаващи и пристигащи.

# 5
  • Мнения: 804
Май трябва да се пусне и в Парламента,защото доста от хората там забравят от къде са тръгнали и какво трябва да защитават,защото гледат само "да лапат", а има много по важни неща от материалните облаги.

# 6
  • Мнения: 9 865
Не, не. Подобен клип трябва да върви в НС, където Горан Благоев, с неговия школуван глас, да обяснява на политиците ни, че всички тези 'убавини са се случили без тяхното участие и дори въпреки него. А също и че повечето велики научни открития, направени уж от българи са направени извън България... и още много други такива неща.

# 7
  • France
  • Мнения: 726
Даааа, пак опряхме до комунистите....и техния режим.

# 8
  • Мнения: X
Хехе! Нека има и такива филмчета. За който не знае, а се интересува - да намери и се информира.

# 9
  • Мнения: 1 517
Много хубав клип. Аз обаче, не разбрах за опакованите дървета - каква е целта на занятието и защо как ви Сийка се срамува от този факт  newsm78

# 10
  • Мнения: 804
Христо Явашев опакова квото му падне,обаче каква е целта.........така и никога не разбрах.Има и много други неща, с които да се гордеем,че сме Българи,но като за начало това е много добро.Моята дъщеря,която е ПГ в училище остана очарована от клипа,макар повечето неща да не ги знае,познава образите на Левски,Ботев,спортисти,компютъра,но гледаше с интерес целият клип.Препоръчвам Ви да го пуснете на децата си!

# 11
  • Мнения: 2 784
На мен ми хареса клипчето, макар че знаех повечето факти. А пък това как българските офицери си обличат парадните мундири, защото нямат надежда за успех направо ме просълзи, много живо си го представих.
А знаете ли, че Кристо никак не е горд, че е българин, поне така съм чувала.

# 12
  • Мнения: 15
Клипчето е чудесно.Гледах го още щом публикуваха статията във в-к "Народно дело".Изпратих го на внуците си и на техни приятели.Това са неща ,които ме карат да се гордея,че съм българка.Това е история,поддържа духа,а сега...къде сте  РОДОЛЮБЦИ?Имаме умни,достойни деца.Отсрамват ни тук и навсякъде по света.Но имаме и нещо , което ни трови бавно и сигурно ,завист и безочие.

# 13
  • Мнения: 15
Гледах го. Липсва само онова за най-красивите жени в света и пословичната потентност на българина.
Драги,оспорваш красотата на българките ли?Я се огледай.Виж за мъжете..пустай мода.И това ще отмине.

# 14
  • Мнения: 4 491
Аз па се просълзих, като стигнаха до спортните постижения.  Blush Не се майтапя.
Хубав клип, известни факти, обаче само на поколенито от 30 нагоре. На бас, че децата не ги знаят.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт