"на кафе" или "часът на мама"

  • 2 143
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Кое предаване предпочитате?Откакто се завърна "на кафе" като че ли го предпочитам,макар не винаги темите да са ми интересни.Отдавна не съм гледала "часът на мама" и се чудя дали съм изпуснала интересни неща, а то все пак е насочено към нас майките .Ако знаете и друго предаване за бебета и майки,моля споделете кое е то и по кой канал се излъчва.

# 1
  • Мнения: 0
Има едно предаване"Биберон"-дават го по телевизия "СКАТ"-всяка събота от 13,45 ч.

# 2
  • Мнения: 2 401
Мамата, определено.  Даже и Марта е за предпочитане. Чудя се колко време още ще оцелее кафето.

# 3
  • Мнения: 2 331
Зависи от темите.Редувам и преценям. Peace

# 4
  • Мнения: 4 785
Що бе - оня ден ли кога беше, гледам "На кафе" темата Гимнастика за Майки и техните бебета - не съм майка още, ма викам да си знам за някога. Не знам някой от вас гледа ли - обаче ако не сте, номера е да си използвате детето като част от фитнес уредите във фитнеса  ooooh! Мен ми се видя егати мятането на тва малкото, като торба с пясък, подритване... ма тя майката нещо ги разтягаше едни - колко било хубаво да си родиш сам в къщи като мъжът ти го играе акушер. Колко е хубаво да ползваш децата като фитнес уреди. Та темите са страшни няма спор. Вчера включвам пак за малко - на Гала й слагат екстеншъни - страшно интересно... Confused

# 5
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
на кафееее Peace,още от първото предаване на часът на мама не ми допадна.насилвах се да го гледам- е не става.

# 6
  • Мнения: 110
в часът на мама може страхотни теми да има, ноооооооооооо само като видя 2те водещи с гледачката  и Sick Sick Sick
ако съм преяла съм решила да си ги пускам та по лесно да правя ресто Sick

# 7
  • София
  • Мнения: 159
Зависи, но определено съм разочарована от "На кафе" някакси не е същото като преди.
"Часът на мама" чат пат има добри попадения като теми и да предпочитам го определено.

# 8
  • Мнения: 3 372
Аз превключвам и си избирам всеки ден кое да гледам. В Часът на мама ме дразни когато дават неща, нямащи нищо общо с децата Tired Това предаване си го представям като такова в което ще канят лекари, което да обясняват разни неща или майки с деца, а те напоследък си говорят за глупости и тогава не ги гледам Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 337
Всеки ден гледам "На кафе" ,освен ако не са ми казали за някоя специална тема в "4асът..." и  превклю4вам само да 4уя,което ме интересува...Още от едно време всеки ден си пиех кафето с Гала,4е и сега е така...

Вси4ки около мен я гледат,та мисля 4е ще оцелее Peace

# 10
  • Мнения: 0
О, разбира се, че "На кафе". Имат много интересни гости. Гала ми е много симпатична. "Часът на мама" доскуча в последно време за съжаление.

# 11
  • Мнения: 5 940
Нито едното, по това време си имам "час на мама" на детската площадка.

# 12
  • Мнения: 24
Откакто е започнало отново "На кафе" си гледам него.Винаги ми е липсвало това предаване и сега си го гледкам с кеф PeaceА в "Часат на мама" наистина има интересни теми,но вече започва да ми идва малко в повечко постоянно да слушам за децата и през това време и моето да пищи покрай мене.Ами и мама трябва да си има време за нея. Crazy А д ане говорим че и сега като се постопли рядко съм вкъщи вече по това време,но пак ще си гледам "На кафе "(повторението Peace)

# 13
  • Мнения: 3 580
На кафе. Невероятна водеща, мното я харесвам, гордея се че е българка.  bouquet

# 14
  • Мнения: 544
Когато съм у дома в това време на деня, превключвам и избирам според темите в предаванията. И двете си имат предимства.

Общи условия

Активация на акаунт