Имам един въпрос...

  • 1 392
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 185
Здравейте на всички!Отдавна чета форума,но днес реших да се регистрирам като редовен потребител.Бременна съм в 8мия месец и от няколко дни около влагалището имам сърбежи и на места пъпчици.Искам да ви питам на някой случвало ли се и дали това е инфекция?
П.С.Знам,че ще ме посъветвате да ида на преглед,вече имам записан час,но се притеснявам и затова реших да пиша тук.Благодаря на всички  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 43 904
ми най-вероятно са някакви гъбички....със сигурност ще ти каже лекар....вероятно ще ти изпише и лечение....може би след една микробиология....

# 2
  • Мнения: 666
Щом има сърбеж сигурно са гъбички някакви...няма страшно и на мен ми откриха в 6 мес.Слагах свещички и за 1 седмица всичко се оправи. Peace

# 3
  • Мнения: 2 960
Ами не ми се е случвало.Това ,че  имаш такива симптоми

от няколко дни около влагалището имам сърбежи и на места пъпчици.

според мен означава да те види доктора ти непременно.

# 4
  • Мнения: 6 438
А бяло течение имаш ли?
Защото повечето бременни имат.Може и от него да е сърбежа,а за пъпчиците-незнам.Прегледа ще покаже  Peace

# 5
  • Мнения: 114
в 8 месец и аз имах твоите оплаквания,оказа се гъбички.Лекувах ги 4-5 дни с свещички и уж се оправих,но в 9 пак се появиха.Пак ги лекувах,даже последната свещичка беше ден преди да родя LaughingОт тогава нямам оплаквания.Предполагам,че както са ти казали са гъбички.

# 6
  • Мнения: 185
благодаря за отговорите   bouquet

# 7
  • Мнения: 6 713
Не ми се е случвало. Най-добре докторът ти да те види, пък ние само да стискаме палци да не е нищо сериозно! Praynig Hug

# 8
  • Мнения: 1 354
Не ми се е случвало,но според мен най вероятно са гъбички.Стискам палци всичко да е ок. Peace

# 9
  • Мнения: 2 110
Да наистина повечето бременни имат бяло течение и е възможно от това.
Също можеш да разгледаш и бельото си,трябва ти нещо памучно ,сега кожата ти е по-нежна и чувствителна и може всяко нещо да я дразни.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Течение си имах, ама сърбеж и пъпчици не съм получавала Thinking
Доки ще каже най-добре Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 049
И според мен са гъбички. Няма страшно, много жени имат по време на бременност, но сега е времето да се оттървеш от тях, преди да тръгнеш да раждаш.

# 12
  • Мнения: 2 013
Гъбички са.Отиди на лекар за да ти изпише нещо за лекуването им. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 535
И според мен са гъбички, но док ще каже  Peace
С първата бременност и аз имах. Изписа ми някакви вагинални таблетки и се оправих.
От тогава не са ме посещавали  Peace

# 14
  • Мнения: 8 999
Нищо страшно, просто гъби.

Общи условия

Активация на акаунт