Моля, препоръчайте ми детски ортопед в Бургас!

  • 975
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 193
Здравейте от мен!

Обръщам се към майчетата от Бургас...

Водихте ли бебето си на профилактичен преглед при детски ортопед? Аз реших да го направя, но нямам представа къде да отида.... Четох че е добре да има ехограф.

Моля, посъветвайте ме!

П.С. Почти сигурна съм че Джи Пи-то няма да одобри идеята ми и затова мисля изобщо да не я занимавам и да отида на частно.   Rolling Eyes

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Поля, доколкото разбрах този доктор, при който ходихме ние на профилактичен преглед - д-р Томчев (шеф на детска ортопедия) - е починал тия дни. Т. е. не мога да ти помогна с полезно инфо, но ще следя темата с интерес, защото ние също трябва да отидем на ортопед!

# 2
На  30 август в Лекарска къща Възраждане в гр. Бургас ул. Левски №103 се проведе преглед на кърмачета между 1 и 5 месеца от ортопед и ехография на тазобедрена става. Ортопеда е д-р Христов. След около месец ще се проведат контролни прегледи на някои от прегледаните деца. Ако желаете можете да се обадите на тел. 0887191079 д-р Караджова или да дойдете на място , за да си запишете час и ще бъдете прегледани. Трябва обаче да знаете , че ехография на тазобедрената става се прави до 5 месечна възраст. За по големи деца при нужда се прави рентгенова снимка.

Общи условия

Активация на акаунт