ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ЛИ Е ВАКСИНАТА ПРОТИВ ТЕТАНУС ПРЕДИ РАЖДАНЕ?

  • 1 128
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте мами!Пиша по повод един абсурд ,с който се сблъсках тези дни.Бременна съм в 7-ми месец и ми казаха,че трябвало да си бия ваксина против тетанус месец преди да родя.Моля споделете вашето мнение по въпроса:Трябвали да си я бием или не тази ваксина?

# 1
  • Мнения: 9 814
За първи път чувам такова нещо.
Бременна съм за втори път.

# 2
  • Мнения: 1 705
и аз чувам за първи път подобно нещо,може би става въпрос за задължителното ваксиниране против тетанус през 10 години,но чак пък да е веднага,доколкото си спомням срока е до края на годината

# 3
  • Мнения: 2 013
И аз за първи път чувам за такава ваксина преди раждане?  Crazy

# 4
  • Мнения: 511
и аз чувам за първи път подобно нещо,може би става въпрос за задължителното ваксиниране против тетанус през 10 години,но чак пък да е веднага,доколкото си спомням срока е до края на годината
Това ми се струва най-логично.  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 554
за първи път чувам Rolling Eyes

и аз чувам за първи път подобно нещо,може би става въпрос за задължителното ваксиниране против тетанус през 10 години,но чак пък да е веднага,доколкото си спомням срока е до края на годината
Това ми се струва най-логично.  newsm78

на мен също,когато спрях да кърмя ,тогава отидох да мия бият Peace

# 6
  • Мнения: 1 726
Не, няма такова нещо, а и за ваксинирането през 10 год. пак не могат да те задължат

# 7
  • Мнения: 1 354
И аз за пръв път чувам такова нещо, лекарката нищо не  ми е казвала Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 9 429
На мен не са ми били подобна ваксина Thinking

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
не са ми били подобна ваксина и не бих има дала да ми бият,докато съм бременна

# 10
  • Мнения: 25
Благодаря за бързите отговори и аз това се чудих дали не става въпрос за реимунизация аз говорих с моя лекар и той ми каза че е била задължителна преди 2000 г.,но сега несе налага само при инцидент тогава.Благодаря за мнението Ви.

Общи условия

Активация на акаунт