Вьпрос за еднократната помощ....

  • 7 522
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 053
Мами кажете ми след колко време превеждат еднократната помощ?На мен ми казаха 4е до  15 този месец,но още нямам превод.

# 1
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
А кога си подала документите? На мен ми преведоха парите почти месец и половина след това, но не знам дали това е обичайното положение.

# 2
  • Мнения: 2 111
1 месец след като си подадох документите.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Около месец и половина след като подадох документите.

# 4
  • Мнения: 428
Около месец след като подадох документите. До колкото си спомням ми казаха, че превеждат парите след 20то число от месеца.

# 5
и аз чакам моята помощ след 15-20 май ,а съм си подала документите на 10 април  Confused
и както е тръгнало сигурно ще съм родила преди да ми преведат паричките Money

# 6
  • Мнения: 793
И аз имам подобен въпрос. Скоро разбрах че имало и някаква еднократна помощ за бременни ,която важи за периода 45 дни преди термина до датата на термина. Някой знае ли нещо по въпроса? newsm78   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362470.0    от тук получих информация,но е много объркана.

# 7
  • Мнения: 9 814
И аз имам подобен въпрос. Скоро разбрах че имало и някаква еднократна помощ за бременни ,която важи за периода 45 дни преди термина до датата на термина. Някой знае ли нещо по въпроса? newsm78   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362470.0    от тук получих информация,но е много объркана.

Ако си неосигурена и доходът не надвишава 350 лв. на член от семейството може да кандидатстваш за тази помощ.

# 8
  • Мнения: 793
За дохода май отговарям,но за осигуровките.....не.  newsm78

# 9
  • Мнения: 9 814
За дохода май отговарям,но за осигуровките.....не.  newsm78

Т.е. ако работиш и се осигуряваш и ще вземаш 90% от брутната си работа заплата 12 м., не не можеш да се възползваш от тази помощ. Тя е само за безработните.

# 10
  • Мнения: 793
Ясно. Благодария за разяснението  Hug

# 11
  • Мнения: 252
1 месец след като си подадох документите.

# 12
  • София
  • Мнения: 17 592
Не помня точно, но можеш да ги попиташ.

# 13
  • Мнения: 566
Подадох документите на 10 март,получих еднократната помощ на 14 април.

# 14
  • Мнения: 2 110
И при мен беше за около месец !

Общи условия

Активация на акаунт