Питане за fertility friend

  • 898
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 588
Милички, малко помощ една приятелка иска да се регистрира в тази програмка, но от няколко седмици при опита и да се регистрира и програмата и отказва. Отказва в смисъл изписва и че те имат някакъв проблем и не може да се регистрира в момента. Някой може ли да помогне Praynig или поне да каже дали има шанс да се регистрира скоро. Има ли такива, които са се опитвали да се регистрират скоро и не е станало? А и още едно въпросче има ли друга такава подобна програма, която сама да отчита кога е минало овуто като феретилити? Леле много питания станаха сори Embarassed Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 4 324
Ако се опитва от компютъра от който ти си се регистрирала - май няма вероятност да стане Sad С цел един потребител да има само по-една региистрация и да не ползва свободно безплатния първи месец

# 2
  • Мнения: 588
Не е от моя компютър от нейния е, и е сигурно, че от там никой не се е регистрирал до сега мерси все пак за отговора.  bouquet

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Може би проблема е в доставчика й'  Rolling Eyes .
На мен не ми се е случвало да ми отговорят така .
А се регистрирам ВИП всеки път без проблем .
Май тук също опрделя овуто , но не съм сигурна .
А тук може да си хареса някоя друга програма .
За мен по -добра от ФФ няма !

# 4
  • Мнения: 588
Благодаря ти Морена и аз така смятам като теб, че няма по-добра от ФФ newsm10

# 5
  • Мнения: 177
Аз използвам тази програма
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=26
която се тегли в РС-ТО

# 6
  • Мнения: 1 153
аз се опитвах зимата да се регистрирам ама все не се получаваше и ми беше гадно Confused,обаче единия ден успях с ник усмивчица и тъкмо се зарадвах и някой ми открадна ника и паролата и аз #Cussing out след това чак в началото на лятото успях Laughing

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Ива , декстопа съм го пробвала  ама  Naughty  .
Щом изобщо човек мери БТ истината е ФФ за мен  Sunglasses.

# 8
  • Мнения: 177
Ива , декстопа съм го пробвала  ама  Naughty  .
Щом изобщо човек мери БТ истината е ФФ за мен  Sunglasses.
Може може аз съм от новите а и не меря БТ, карам я на тестчета за ову, понеже ставам късничко. Пробвала съм с БТ, но само 3 мес, и не отчетох особен успех, защото нямах 2фази може би заради ставането ми по никое време, а тестчетата си показваха наличие на ову

# 9
  • Мнения: 588
Така е десктопа прави много лоши графики и аз го пробвах ама неговите графики много трудно се разчитат Naughty а пък ФФ си изчислява сам кога е минала овулацията и за тези, които не са мерили преди, и сега започват е супер. Поне аз така като започнах да меря нямаше да мога сама да си преценя кога е овуто Crazy без да ми го посочи ФФ.

# 10
  • Мнения: 3 154
Вики, виж ей тукинка какво съм написала, направете го и няма начин да не стане Grinning

# 11
  • Мнения: 303
Ако все пак по никакъв начин не стане - защото ФФ отчита и IP-то а то понякога е статично макар и за няколко компютъра / външното имам предвид/ та идеята е че ако не стане по нито един начин - отивате в някой компютърен клуб и от там правите акаунта а след това ще може да си влиза от където си иска.

# 12
  • Мнения: 2 022
Пробвай да си изтриеш cookies Tools - Opitions - Delete cookies - и наново да се регистрираш.
Ако засича IP е много тъпо, какво става ако си в мрежа и цялата е с едно IP  Thinking
Моето предложение за начинаещи е ФФ + тестове за овулация, освен това е хубаво човек да гледа графиката си мислейки, защото има изключнения, които детектора не ги хваща - ако малко се излезе от заложения алгоритъм, а в дейсъвителност покачване има.
Скоро ще има много по-хубава програмка от ФФ - само малко време  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 2 122
Цитат
Скоро ще има много по-хубава програмка от ФФ - само малко време 
  smile3521
С мъжа ми ползваме един и същ комп, но имаме отделни user- и на него, направих си втора регистрация през неговия, но с друг e mail- пробвайте така.

Общи условия

Активация на акаунт