Отървах се от целулита - Бургас

  • 30 362
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Моля,нека тази тема не се приема като реклама. Във форума съм от много години и единствената ми цел е да помагам.

От известно време съм се заела с борбата с целулита.  Преди да започна процедури проверих доста обстойно методите. Моята информация е следната :

Ръчни масажи, с вендузи, доста болезнени, цена : 15-20лв зависи къде и кой ти ги прави.

LPG масажи, най-новият метод, безболезнен, цена : 20лв на процедура.

И при двата случая трябва да се правят серия от процедури. При ръчните се правят през ден, а LPG процедурите 2 или 3 пъти първата седмица, втората по 2 пъти, третата по 1, докато стане нужната бройка /според вашият случай/. Обикновено се правят по 12 .

Аз избрах LPG и не съжалявам. Кожата ми се заглади, както и загубих от обиколките на бедрата и дупето. При този метод, не се губят кг, а обиколки - което всъщност интересува нас жените.

Изписвам ви малко подробна информация, намерена в интернет


Принцип на действие
Работната глава на  LPG - апарата е снабдена с две задвижващи се една от друга ролки и устройство, създаващо регулиран вакуум между тях. По този начин кожата едновременно се повдига чрез вакуум (подобно на вентуза) и се подлага на енергичен масаж посредством ролките. В резултат на това се активира кръвната и лимфната циркулация на цялото тяло,  подобрява се метаболизма на тъканите, елиминирането на токсините, кожата става видимо по-гладка и стегната. Интензивността на масажа се регулира чрез степени, така че той е безболезнен, изключително приятен и релаксиращ, адаптиран към индивидуалната чувствителност на всеки отделен пациент.

Други показания
Важни показания за  LPG са и възстановяването на тялото след бременност, както и нарушенията във венозния и лимфен дренаж. Болката в подбедриците, чувството за оточни и уморени крака, особено в края на работния ден, са типичните симптоми на венозна недостатъчност, които се повлияват отлично дори и от единични процедури.
LPG - методът се използва и за третиране на локализирани мастни натрупвания не само при жени, но и при мъже, особено в областта на корема, което води до отлични и бързи терапевтични резултати .

Честота и брой на процедурите
Оптимални резултати се постигат с пакет от 12-14 процедури с честота 2-3 пъти седмично. Първите резултати се наблюдават след 7-8-та процедура, когато започва видимото изглаждане на кожата и намаляване на обиколките на бедрата и ханша. Професионалният подход включва изготвянето на индивидуален терапевтичен план, а също и съвети за диетичен и двигателен режим в зависимост от нуждите на всеки отделен пациент


Прилагам ви и едно клипче,за да разберете нагледно :

http://www.youtube.com/watch?v=VTpE6--dHzY&feature=related


Надявам се да съм била полезна. С радост ще отговоря на всеки въпрос!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 723
 Grinningидвам
кажи сега дево моя кво е туй чудо в нашия вилает
за софия знам ,ама за у нас не бях чувала Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 813
В София общо взето са полудели по това.
Отскоро го има и при нас в Сарафово. По принцип знам и за д-р Джорова до КиМ, но апаратът бил по-стар и не са обучени както трябва,тоест няма ефект там. А иначе нямало часове за месеци напред,луда работа, всичко е защото тя е била първата просто.

# 3
  • Мнения: 723
 Grinningдай някакви координати,аз съм склонна да експериментирам в това отношение Laughingто кво ли друго ми остава Embarassed
Джорова я знам отпреди десетина години,ама аз не ходих при нея , а пробвах в салона под нас ,до магазина с име на птица ,дето като я видим си сваляме мартеничките Wink Wink

# 4
  • Мнения: 76
И аз бих  помолила за координати Praynig.Бях се засилила и аз при  др.Джорова,но при нея цената за LPG  процедура е 45лв.,а и наистина няма часове.

# 5
# 6
  • Мнения: 311
Наистина ли са 20 лв в сарафово? Малко подозрително ми се струва:))
Аз съм ходила и при Джорова и в един кабинет на Кирил и Методи, определено и на двете места са много добри, но на Кирил и Методи са с по-новия апарат,мн свалих наистина при тях, но не само и в бургас,и в русе и във варна съм ходила-никъде не съм виждала такава цена.
Имат ли сайт в сарафово,интересно ми стана да им видя апарата кой е.
Иначе поздравления за борбата с целулита,определено си избрала правилния метод:)

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Тва чудо е само за мойта снага  Embarassed

# 8
  • Мнения: 197
Къде е това място в Сарафово по-точно newsm78?

# 9
  • Мнения: 1 111
Абе, Ахче, стига пуска такива бомби, бе дете, ти си двадесет годишна, то и без процедури можеш да се отървеш от целулит, недей разпалва тука бурни страсти! Laughing

# 10
  • Мнения: 1 813
Салонът се намира /не зная точен адрес,мога да обясня/ :

Влизаш  в Сарафово, стигаш до центъра /кръглото/ оттам продължаваш направо по улицата за плажа. Салонът се пада от дясната страна, преди него е кафене "Тропикана".

Цената е 20лв,защото салонът работи от няколко месеца все пак и няма известноста на д-р Джорова. Но за резултати все пак съм проверявала и при други жени преди да си дам парите. Важно ми е да не давам пари на вятъра,понеже аз си ги изкарвам.  Mr. Green Честно казано жената каза,че аз съм най-лекият случай,който ходи при нея, не ме е забаламосвала и т.н.

Ако някой има съмнения - нека попита свои познати от други градове, ще им разкажат същото.

# 11
  • Мнения: 1 813
Имат ли сайт в сарафово,интересно ми стана да им видя апарата кой е.
Иначе поздравления за борбата с целулита,определено си избрала правилния метод:)

Не. Нямат сайт за момента. Салонът е само козметика  - няма фризьори, маникюри,педикюри, не очаквайте да отидете и да е пълно с хай лайф персони. Нещо,което страшно много ме устройва мен.  Grinning

# 12
  • Мнения: 311
обръщала ли си внимание кой модел е точно апаратът на lpg? Cellu M6 или Lipo M6?

# 13
  • Мнения: 1 813
обръщала ли си внимание кой модел е точно апаратът на lpg? Cellu M6 или Lipo M6?

Lipo 6 ..  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 311
Мерси много:)и последно колко време ти трае масажът?

Общи условия

Активация на акаунт