Ябълка за безплодие!

  • 40 038
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Момичета открих нещо много интересно и интригуващо.Майка ми като отишла на църква случайно чула,как едно жена говори,че през есента се слагат ябълки над иконата на Света Богородица.И сега които иска може да иде в църквата да си вземе(който не може да има бебе или нещо не се получава).Аз вчера си взех.Като се вземе се разделя на две и жената и мъжа си изяждат половинките.Аз по принцип си мисля че когато има доказана медицинска причина,какжото и да ядеш няма да стане,иначе все пак нямаше да го има "проблемното".Но все пак не е зле да се пробва!Нали е казано че самовнушението е голяма работа!!!Може да се опита за успокоение поне!

# 1
  • Мнения: 284
Нали е казано че самовнушението е голяма работа!!!Може да се опита за успокоение поне!

Тези приказки за самовнушението според мен не са съвсем сериозни - колкото и да си внушава човек, че е добре и здрав, трудно го постига. За да си внуши човек нещо положително, се иска да владее и подходящи техники. При проблеми със забременяване, когато няма медицинска причина, проблемът може да е, че в подсъзнанието на жената се е загнездило нещо, което пречи и дори тя самата не знае какво е. В случая ябълката или друг ритуал (преспиване в някои местности на Еньовден, например) помагат това нещо от подсъзнанието да се изчисти.

# 2
  • Мнения: 712
Супер! Пращам веднага мъжа ми за ябълки! Ако е нужно, да купи един тир и да покрие църквата от основите до кръста отгоре...
Смятам, че в едни времена, когато не е имало рационални обяснение на човешката невъзможност, тогава логично е идвала на преден план вярата в чудото, в намесата свише чрез нещо толкова прозаично като ябълките. Сега не смятам, че мога да си позволя такива суеверия.
Не ме разбирайте погрешно - вярваща съм и смятам, че Бог е този, който ще ми даде това, за което копнея най-много, когато и по начина, когато сметне за нужно. Но не мисля, че ябълките ще имат много общо...

# 3
  • Мнения: 94
Исках да кажа,че когато проблема е в психиката на жената,например да се притеснява или нещо такова,тогава може би нещо толкова просто като една ябълка от църквата,може би ще я успокои по някакъв начин.Не съм казала че ще я излекува от безплодие Flutter
И аз съм вярваща и аз смятам че Господ ще ми изпрати бебенце,когато може би реши че е момента  Rolling Eyes
Просто исках да споделя това с вас някои ако има нужда или ако реши че това може би ще го успокои нека пробва. Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 803
 За ритуалът Златна ябълка в село Гони Воден до Асеновград , мога да кажа че изигра решаваща роля в моето забременяване и износване. Съвсем случайно от телевизионно предаване водено от Горан Благоев разбрах за тази църква и ритуалът за двойки страдащи от безплодие . Вдигнахме се със съпругът ми изядохме ябълката и хлебчетата от нафората , беше ни прочетена заклинателната молитва и си вързах коланчето на кръста. Следващата седмица беше инвитрото ми и след 4 неуспешни опита този беше успешен  Hug Hug Hug, не можех да повярвам но продължавах да следвам указанията на свещеника Живко Николов и свалях коланчето само за да го изпера , два пъти се разсеях и забравих да го вържа и двата пъти прокървих ...., слава на Бога износих хлапенцата си и ги родих  в 37 г. с. свалих заклинателната сиджимка чак в родилна зала. Да са ми живи и здрави всички родили се и след нас хлапенца , защото с този акт заземихме енергия в ТК  Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 293
Като правиш нещо важното е да си вярваш.По тази логика - ако вярваш в това направи го.Няма да ти навреди поне....

# 6
  • Мнения: 606
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ! easter
ВОИСТИНА ВОЗКРЕСЕ!

В НАВЕЧЕРИЕТО НА ТОЗИ ПРАЗНИК ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ ДА СМЕ ЗДРАВИ, ДА СМЕ БЛАГОСЛОВЕННИ.

... И НЕКА БОГ ЧУЕ МОЛИТВИТЕ НИ И ДА СБЪДНЕ ЖЕЛАНИЯТА НИ.....

И АКО НИЕ ВЯРВАМЕ СИЛНО, ЩЕ НИ БЪДЕ ДАДЕНО!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 248
Да се включа и аз в темата за ябълките...
Миналата година майка ходила на църква и някаква позната (служителка в църквата), с която споделила че от доста време нямаме дечица и дала една ябълка и й казала да я изядем с мъжо. Тя ни я даде, разделихме си я и ето че вече бебчето е на път... Аз по принцип съм много вярващ човек и отдавам цялата заслуга затова на Господ, защото след близо 4 години ходене по мъките нито един доктор не можа да открие проблема и да ни помогне, но щом Божията сила се намеси всичко става възможно. Сега само се молим август месец нашата принцеса да се роди жива и здрава. Вярвайте момичета, не в самата ябълка, а в това че Някой много по-силен от всички нас мисли за вас денонощно!!!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Христос возкресе момичета  easter
Една позната миналата година ми каза за ябълките .По принцип се носят е в началото на март. На един лист пишеш какъв е проблема, имената на съпрузите и всеки петък има служба , в която попа чете имената и казва ,че се молите за детенце. На  11 април  беше  последната служба в църквата,на която трябваше да присъстваме и двамата  .След  нея взехме ябълките , една разделихме с мъжо ,изядохме я  ,а другите дадохме на роднините за здраве. По това време вече съм била бременна от няколко дни. Естествено си имаше медицинско обяснение , да не забременея и се лекувах.Но вярвам, че ябълките също ми помогнаха и днес малкото ми чудо става на 4 месеца.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В един голям сняг аз и съпругът ми отидохме на Света Гора.Запалихме свещ , свещеника ни освети една икона и разбра , че искаме бебе и правим опити за това.Тогава ни даде една ябълка и каза сутрин на гладно да я изедем и двамата без остатък.Направихме го.След два месеца бях бременна .

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 09:09 от rrhh-Ани

# 10
  • Мнения: 94
Христос Воскресе момичета.Дано се сбъднат нашите желания и всички да гушкаме нашите малки ангелчета един ден!И вярата е тази която ни прави силни,аз вярвам че когато дойде моментът Бог ще чуе молитвите ми и ще се радвам на пухкаво бебе!Все пак няма да се пенсионираме в този подфорум,я!!!На всички успех и е време да тръгваме към отчетни май Mr. Green hahaha

# 11
  • Мнения: 1 868
Здравейте!
Христос Воскресе!!!Желая ви здраве и сбъднати мечти Praynig
И аз да се включа по въпроса за ябълката Wink, прочетох тази темичка и отидох в нашата черква и там жената ми каза, че мога да си занеса ябълка и да я оставя да пренощува до иконата на Богородица. Мисля да пробвам, ако знаете още някое условие ще се радвам да споделите.
Като цяло смятам, че щом не може да навреди, значи трябва да се пробва Peace
Успех на всички Hug

# 12
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Момичета открих нещо много интересно и интригуващо.Майка ми като отишла на църква случайно чула,как едно жена говори,че през есента се слагат ябълки над иконата на Света Богородица.И сега които иска може да иде в църквата да си вземе(който не може да има бебе или нещо не се получава).Аз вчера си взех.Като се вземе се разделя на две и жената и мъжа си изяждат половинките.Аз по принцип си мисля че когато има доказана медицинска причина,какжото и да ядеш няма да стане,иначе все пак нямаше да го има "проблемното".Но все пак не е зле да се пробва!Нали е казано че самовнушението е голяма работа!!!Може да се опита за успокоение поне!
Само не разбрах... newsm78 тази ябълка като я взимаш,от теб ли трябва да е оставена преди това?И колко време трябва да престои?

# 13
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160

И аз да се включа по въпроса за ябълката Wink, прочетох тази темичка и отидох в нашата черква и там жената ми каза, че мога да си занеса ябълка и да я оставя да пренощува до иконата на Богородица. Мисля да пробвам, ако знаете още някое условие ще се радвам да споделите.
Като цяло смятам, че щом не може да навреди, значи трябва да се пробва Peace

 
motoneti с теб сме писали по едно и също време  Laughing  Ако знаех че ще пишеш нямаше да питам.

# 14
има ли значение в коя църква се оставя ябълката- в село Гони Воден до Асеновград или може и в града в който живеем?
само една нощ ли трябва да престои и чете ли се специална молитва?
моля някой да напише малко подробности.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт