Отделение рискова бременност - САГБАЛ Шейново

  • 3 417
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Здравейте,
какво мислите за "Отделение рискова бременност" САГБАЛ Шейново? Споделете своите впечатления от прекараното време там, грижите и отношението на персонала.....

# 1
  • Мнения: 486
Здравей, имам опит от там 2007/ 01 и 03/е не мога да кажа лоша дума за никой от Шейново отделението за патологична бременност и Интензивното.Случи ми се полежах и в 2те отделения получавах нужното внимание и лечение.Бях с прееклампсия - та някак нямаше как да ме подминат  Mr. Green.Даже ми пратиха и психолога.За условия - кофти с баните, недостатъчно са.Храната - като в боплница, прилично гадана и супер малко, абсурд да се нахраниш с нея.Ако искаш да знаеш нещо по-конлретно питай.Не съм платила на никой нищо.

# 2
  • Мнения: 212
Благодаря ти за информацията Zoia_Alex  Hug
Имаи ли впечатления от някои от лекарите?

# 3
  • София
  • Мнения: 262
Здравейте!
Аз съм с тромбофилия, високи ТАТ, МАТ и NK-клетки. Сега не съм бременна, но когато забременея ще бъда на фраксипарин и аспирин протект през цялата бременност. Също така ще имам вливания или на имуновенин, или на интралипид. Искам да попитам има ли някой с подобни проблеми, който си е следил бременността при лекар от това отделение. Дори и без да му се е налагало да лежи в него. Добри специалисти ли са точно в тази област. Благодаря предварително ако някой се включи.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 675
Аз мисля че е на ниво! Екипът е чудесен

# 5
  • Мнения: 2 259
Здравейте!
Аз съм с тромбофилия, високи ТАТ, МАТ и NK-клетки. Сега не съм бременна, но когато забременея ще бъда на фраксипарин и аспирин протект през цялата бременност. Също така ще имам вливания или на имуновенин, или на интралипид. Искам да попитам има ли някой с подобни проблеми, който си е следил бременността при лекар от това отделение. Дори и без да му се е налагало да лежи в него. Добри специалисти ли са точно в тази област. Благодаря предварително ако някой се включи.

От всичко написано невиждам защо се интересуваш от болнично лечение?
Не ти е нужно.Всичко изброене ще ти отнеме само часове и то за вливанията.
Не се затормозявай с болници.
Имах същите проблеми като теб ,но до болница стигнах в 35 седмица за раждане. Peace
Така ще е и с теб.
Успех! Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 262
Здравей Vali! Радвам се че всичко при теб е било наред и не ти се е налагало да лежиш в болница. Но, не винаги е така. Панякога се лежи за кратко, друг път може да се лежи седмици. Често изобщо не се лежи. Но, предваретелно никой не знае това. Поради тази причина търся лекар, който да работи в болница. За всеки случай.

# 7
  • Мнения: 9 973
благодарение на тях имав жив втори син.Герджиков и Вътев!  bouquet  bouquet  bouquet
Видяха,че бебето е малко.Следиха ме 10 дни,бях на системи за подхранване,всеки ден-доплер.Когато се видя,че плацентата окончателно е загубила връзка с плода,ме оперираха по спешност след 1 час.Цял живот ще съм им благодарна.Герджиков ме изроди.Но и Вътев ме следеше. Peace

Последна редакция: нд, 29 ное 2009, 09:14 от `Деси`

# 8
  • Мнения: 7 109
Вили, много добър екип има в отделението. Завеждащият д-р Василев е много добър. Добавям Герджиков също, млад и страшно заинтересован от работата си. От жените Гагова (бившите ми впечатления са добри, но сега сякаш има някаква промяна към влошаване при нея или поне вече не е с този плам към работата отпреди 3 години), Китанова е симпатична и добра. ако Вътев е един младеж с очила нисичък и плешив), също става.
Акушерките също са добри. Изключвам една млада и остра (постоянно пушеща и скатаваща се) и една на възраст. Но пък докторите са свели акушерските самоучастия във връзката лекар-пациент само до обслужващите им функции.
Jana 08, д-р Велев като бивш шеф на отделението по рискова и патологична бременност е добър избор.   Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 675
Старшата акушерка - Дида е голям комик  Laughing Аз лично всеки път като я видя започва да ми разказва от нейните вицове и истории с които се спуквам от смях

Общи условия

Активация на акаунт