47-год. британка шокира света с пеенето си!

  • 10 938
  • 206
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Жената е взела участие в шоуто "Британия търси таланти". Вижте клипчето и ще разберете, заедно със журито, че често външността лъже. Още ми бягат "мушички" по кожата от изпълнението й.

http://www.youtube.com/watch?v=qY-rXfy8U7w&feature=related

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 12:23 от Киса

# 1
  • Мнения: 2 641
да прекрасно изпълнение ! но най комично в случая е разговора преди песента Wink

# 2
  • Мнения: 4 585
Скъса им гъзягите английската лелка.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Браво на нея.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Невероятно изпълнение!
Браво на Susan Boyle! 

# 5
  • София
  • Мнения: 15 457
Моето мнение съм го писала  Тук. Peace

# 6
  • Мнения: 27 524
Какви мушички, направо си поплаках, страхотно, невероятно...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Моето мнение съм го писала  Тук. Peace

Първо проверих дали няма подобна тема, но търсих по името на жената - съответно не открих нищо, съжалявам.  Confused

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И аз се просълзих. Най вече след като започна и публиката избухна, и видях зяпналата физиономия на един от журито.
Браво на жената!

# 9
  • Мнения: 4 585
Моето мнение съм го писала  Тук. Peace
Да, http://www.youtube.com/watch?v=9lp0IWv8QZY&feature=bz301
тук е по-дълго, преди и след изпълнението.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 457
Аз вече няколко дни го гледам точно този клип и все се заричам да не плача, и всеки път плача.Интересно ми е тази жена дали се е занимавала с музика, дали е оползотворила гласа си или си и пропиляла таланта? Някой ако знае повече подробности, нека да ги напише. Praynig

# 11
  • Мнения: 27 524
И аз го гледах три пъти и все си цивря  Simple Smile Явно така ще си остана и аз като теб  Hug
Видях и евквивалентите на Иван и Андрей, явно не само те са големи досади Grinning

# 12
  • Мнения: 4 585
Да, и на мен ми направиха впечатление британските опосуми.

# 13
  • Мнения: 17 546
Интересно ми е тази жена дали се е занимавала с музика, дали е оползотворила гласа си или си и пропиляла таланта? Някой ако знае повече подробности, нека да ги напише. Praynig
Ами то е от тазгодишното издание 2009, не знам дали е свършило вече. Гледах го преди 5 дни. Качих си го на телефона. Плакахме и аз и синът ми. Има такива чудеса в тези "Таланти", гледайте и някои от паралелните линкове, които излизат по темата. Уникални хора има!

Поведението на журито в началото е пример за това как навсякъде по света хората те оценяват по външният вид и започват подигравките, но единствено мадамата в журито (коя беше?) каза, че се срамува от това, което си е мислила и отношението към Сюзан.

# 14
  • София
  • Мнения: 910
Искрено се възхищавам на тази жена!Не само за пеенето ,а и за смелостта!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт