Купуване на лекарства от Румъния

  • 4 994
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, знам, че лекарствата за стимулация са много по-евтини в Румъния. Бях чела, че някои от вас са се свързали с някаква жена, може би фармацевт, която осигурява нужния брой ампули Гонал в дадена аптека, но ставаше въпрос за град, който е близо до Варна. Аз питам дали някой може да ми помогне за връзка с тази жена, телефон  или и-мейл, тъй като съм решила през почивните дни в началото на май да пътувам до Румъния. Имам рецепта за 30 броя Гонал от лекуващия ме лекар. Ще ви бъда много благодарна, ако ми съдействате.

# 1
в сайта на зачатие има много по темата. там ще ти помогнат повече. Hug

# 2
# 3
  • Свищов
  • Мнения: 209
Ако не се лъжа вече Гонала не е на такава висока цена в България както преди. Четох за някоя клиника че бил по 55 лева, а в Румъния излиза към 45 лв.

Зази пиша за да питаш в клиниката  и да не правих празен ход.

# 4
  • Мнения: 271
А някой знае ли какви пари Е Пурегона в Румъния? И за кой град близо до Варна става въпрос? И мен скоро време ме чака ходене до Румъния. Иска ми се ако може да е близо до границата...  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 261
Става въпрос за Мангалия,на около 130км. от Варна.

# 6
  • Мнения: 271
Да, разбрах   bouquet
Междувременно разгледах горе-долу и темата в Зачатие. До колкото разбрах само Гонал Ф излиза изгодно. А аз мисля, че и този път ще ми назначат Пурегон, а центата до колкото виждам в Румъния е същата и за жалост няма смисъл от ходене до там. Дали мога да си поръчам концерт по желание и да помоля да ми назначат Гонал ф вместо Пурегон. И без това Пурегона е най-токсичен от всички препарати до колкото знам  newsm78 Предния път ми излезе 17 дни стимулация с Пурегон около 4 000 лв. Така ми се иска този път да понамаля паричките ама дали ще стане  Rolling Eyes Ако се смилят и ми изпишат Гонал Ф - ще отскоча до Мангалия да си го взема

# 7
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, благодаря ви, много сте мили.  Hug Сега ще чета подробно темата в зачатие.
При първата ми стимулация използвахме 11 броя Гонал, след това минахме на Мерионал (с около 20 лв по-евтин). Сега докторката ми каза, че Гонала бил по-доброто лекарство от двете и ако мога да си го позволя, да направим цялата стимулация с него, затова и ми написа 30 броя в рецептата. А иначе аз и без това ще пътувам в началото на май до североизточна България, така че няма да ми е толкова далеко да отскоча до Румъния.
Благодаря ви още веднъж и ви желая успех!  Peace

# 8
А някой знае ли какви пари Е Пурегона в Румъния? И за кой град близо до Варна става въпрос? И мен скоро време ме чака ходене до Румъния. Иска ми се ако може да е близо до границата...  Rolling Eyes

Здравейте!Ако на някоя от вас и трябва Пурегон 900 IU заедно с писалката, моля да се свърже с мен vaalentin70@abv.bg  От Варна съм.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, тъй като аз започнах темата, да споделя. Ходих до Румъния, гр. Мангалия, и си купих 30 броя Гонал Ф 75. Платих общо 689 Евро. Предварително се бях уговорила по и-мейла за всичко, включително за деня в който ще отида. Благодаря за съдействието на Николита. Ако някой има конкретни въпроси, да пита.
На всички пожелавам успех!

# 10
  • Мнения: 353
Записвам се да следя темата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт