Моля обеснете ми за кухата бременност

  • 1 211
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте,
Стана с мен и моля обеснете ми за кухата бременност и дали това е често случващо се нещо?
Много съм притеснена, как се получава, може ли да има пак проблеми следтова, как да го ИЗБЕГНА, нужна ми е всичката възможна информация.

Благодаря Ви предварително за помоща
Ина  Confused

# 1
  • Мнения: 1 071
Ина,съжалявам за това което ти се е случило.Първо искам да ти кажа че едва ли някой ще може с точност да ти каже каквоа е причината за това,още по-малко как да се предпазиш.То просто се случва.Природата прави своя естествен подбор.Не губи време и нерви да мислиш защо,кога,как,просто го приеми като нещо нормално и продължи напред.Знам,че е трудно,но поварвай ми,човек е надарен с чудната дарба да забравя.
Аз минах през това,беше ми много тежко,чувствах се ограбена,измамена.Сега съм в числото на чакащите всеки месец да не им дойде.
Кухото яйце,доколкото аз знам,е наличие на плоден сак в матката в който обаче няма зародиш.Казват че не се повтаря,така че бъди спокойна,възстановявай се и не се отчайвай!

# 2
  • Мнения: 4 324
Здравей new

Съжалявам за това, което е трябвало да преживееш. Надявам се, че от тук нататък ти предстоят само хубави неща  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

Преди време имаше подобно като твоето питане. Намерих темата и я "дръпнах" нагоре. Прочети я.

# 3
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 734
Много съжелявам за случилото се със теб, но бъди силна и давай напред  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

''Кухо яйце''
Това е може би един от най-често срещаните случай. Много гинеколози наричат по този начин всички прекратени в много ранен стадий бременности. Но всъщност понятието идва от факта, че се е получило оплождане, започнало е някакво развитие на плода, но в много ранен стадий е прекратено. Това, което се наблюдава в този случай с помощта на ултразвук е наличие на имплантиран плоден сак, но без наличие на плод в него. Това обикновено се случва до 5-6 седмица.

http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=332

Общи условия

Активация на акаунт