За сестрата на мъжа

  • 4 660
  • 47
  •   1
Отговори


Иска ми се да си сверя часовника. Затова и пускам тази темичка.
 И ще се радвам ако вземете отношение, мами  Hug

Значи става въпрос за сестра на мъжа ми (не знам зълва ли се наричаше).
Помежду си поддържат телефонна връзка, защото тя живее далече. Но и когато беше относително наблизо така и не намираше време да навести брат си (а знаеше, че ще ги разделя голямо разстояние и няма да имат възможности за виждане). Засичали сме се 2-3 пъти, за бързичко. За последното ни виждане си спомням, че беше за ден, от който само няколко часа прекарахме заедно, през останалото време тя се криеше в съседна стая Rolling Eyes (вместо да предпочете разговори с брат си), защото имала работа  Shocked  Confused Това ми направи много лошо впечатление и ме настрои някак си против нея. Rolling Eyes
За сватбата тази жена ни подари албумче за снимки. За празници е получавала подаръци от брат си, но на него не е поднасяла нищо.
Идва време ние да присъстваме на нейн щастлив повод.
 И съм в чудене как да подходя.
 Със същата незаинтересованост, с която тя се отнася?
Какво подаръче да занеса - в отговор на нейното фотоалбумче или такъв, какъвто би следвало да се подари на толкова близък човек?
Изобщо да действам по принципа "каквото повикало-такова се обадило" или да забравя как тя се е държала?
 

# 1
  • Мнения: 2 388
Изобщо да действам по принципа "каквото повикало-такова се обадило" или да забравя как тя се е държала?
 

 Остави мъжа си да реши как да действа по въпроса.

# 2
Че той ще отсече - каквото затвоята сестра, такова и за моята  Rolling Eyes А отночението на двете към нас е съвсем различно  Thinking

# 3
  • Мнения: 2 388
Че той ще отсече - каквото затвоята сестра, такова и за моята  Rolling Eyes А отночението на двете към нас е съвсем различно  Thinking

Е и? Тя му е сестра все пак.
Подарете каквото ви е на сърце и за сумата, която можете да отделите за близък човек, без  да правиш сметка каква е била левовата равностойност на това, което тя ви е взела.

# 4
  • Мнения: 3 453
Не си струва заради наранена гордост да си развалиш отношенията със съпруга ти. Все пак става въпрос  за подаръци по повод събитие. Ако той е отделял системно средства от вашия семеен бюджет, за да и помага - тогава по има смисъл да се впрягаш. Не се тормози излишно, още повече, че за него очевидно няма проблем. Сестра му е все пак.  Peace

# 5
  • Мнения: 194
Аз пък не виждам какво толкова лошо е направила жената.

Дребнава си.

# 6
  • Мнения: 1 341
Не всеки има възможност за голям подарък! Според мен е по-важно да е от сърце! Сметкаджийството не ми допада...ако имате възможност купете хубав подарък. Peace

# 7
  • Мнения: 721
от това което си написала разбирам за твоето отношение към нея, но не става ясно на какво мнение е мъжа ти.ако отношенията м/у брат и сестра са добри не ставай причина нещата да се влошат.и аз и съпруга ми имаме братя.никога не бих си позволила да застана м/у тях(съпруга ми и брат му)както и той м/у нас.за брат ми и родителите ми аз решавам какво да подарим,за неговите той. правя подаръци защото искам не за да получавам.брат ми няма нашите възможности и съответно не винаги го прави, брат му също макар че той е човек с възможности.никога не сме се замисляли заради това ние да не им подаряваме.при това го правим от сърце.много е дребнаво това което си описала според мен

# 8
Исках да натъртя, че ние й отиваме на гости, тя се крие и не благоволява да ни уважи с едно здравейте даже  Crossing Arms Не ни изпраща, защото сутрин спи до късно (не работи). Честно аз не си представям  как ще приема гости и през по-голямата част от престоя им ще страня от тях  newsm78 и те ще стоят като в небрано лозе.
Брат  й би поругал всеки друг за такова държание, но щом е сестра му e пас и не коментира.  Tired

Не съм дребнава за подаръците - жената има много по-сериозни възможности от нас, но явно е възпитана всички да са й длъжни, знам ли Whistling

# 9
  • Мнения: 2 388
На мен пък ми се струва, че се опитваш по някакъв начин да обтегнеш отношенията им, което е много грозно от твоя страна.

# 10
  • Мнения: 3 453
Исках да натъртя, че ние й отиваме на гости, тя се крие и не благоволява да ни уважи с едно здравейте даже  Crossing Arms
1. Тя сама ли живее или е при родителите си?
2. Тя ли ви покани на гости или вие, типично за българските нрави, решихте да я посетите, щото така ви скимнало?
 Thinking

# 11
  • Мнения: 1 650
Да, разкажи повече за взаимоотношенията ви и мнението на мъжа ти, за да те посъветваме. И аз не се разбирам с мойта зълва.

# 12
не бих си позволила да посетя когото и да било без покана  Wink


Приемам мненията ви, ще опитвам да не издребнявам толкова  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 453
Добре де, тя ви покани и след това ви остави двамата да кукувате в дома и? Rolling Eyes Нещо много невероятно ми звучи историята. Пък и ти си доста пестелива в повествованието.

# 14
  • Мнения: 1 341
Добре де не разбрахме дали живее при родителите си? Защото ако е така, то едвали тя е била домакиня в случая. И как така не работи, а в същото време има солидни доходи? newsm78

Наистина ми звучиш дребнаво и търсиш под вола теле. Живей си живота и не се вглеждай толкова в зълва си.

Общи условия

Активация на акаунт