спиране развитие на плоден сак

  • 10 176
  • 32
  •   1
Отговори
Здравейте!последния ми редовен цикъл беше на 21.02.09.
на 25 март -първи преглед и установяване на бременност.
на 15 април - преглед коремен и вагинален ехограф,липса на ембрион.доктора каза,че трябва да съм в 7.5.г.с,но вижда плоден сак в 6.5.г.с.Извика ме на преглед отново на 17 април - няма наличие на ембрион,направление за болница.
на 15 април - правя втори преглед при друг лекар на триизмерен ехограф,не се вижда ембрион.лекариа там установява плоден сак на 4.5 г.с.- пълен хаос.
на 17 април отивам на първия лекар и след като ми дава направлението за болница и казвам,че на триизмерния се вижда плоден сак на по-малко седмици.Той казва абсурд.За него плодниа сак е сприал развитие и нма наличие на ембрион.симптомите ми продалжават да са същите както при нормална бременност.Нямам кървене никакво за в момента

Имал ли е някой такива момент,адски изтормозена в момента

# 1
  • Мнения: 122
Единственото, което бих могла да те посъветвам е да потърсиш и трето мнение.,колкото се може по скоро.Съжелявам за проблемите които имаш и ти желая ат сърце всичко да е наред.

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Потърси още едно лекарско мнение!Аз бях горе-долу на твоето дередже само дето изчаквах "чудото" и така до 12г.с.
През цялото време си беше кухо яйце, но бяха празници и какво ли не и затова толкова късно се установи.Случва се.Кураж Hug

# 3
  • Мнения: 2 617
И на мен ми се случи същото в 10 г.с. И да, симптомите си ги имах, а кървене никакво. Потърси още едно мнение, ако и то е категорично, работата е ясна. Кураж и дано на теб да ти се случи чудото!  Hug

# 4
  • Мнения: 212
И при мен беше горе-долу сходна ситуацията. Имах кухо яйце и се наложи абразио в 7-ма ГС.
Когато има плоден сак и се случи нещо с ембриона - загине, тогава започва смаляване на ембриона и сака, трябва да се отиде веднага при АГ, който да те насочи за абразио - не се чака, защото има разлагане и освобождаване на много токсини в организма на майката.

# 5
niakoi znae li za aborta kakvi izsledvania 6te mi praviat?to az ve4e sam nastroena za abort,niama drugo kakvo da e.gardite mi spadnaha drasti4no ne use6tam nikakva bolka.edinstvenoto koeto ostana e ludoto gadene i vse o6te nikakvo karvene.

# 6
  • Мнения: 2 617
Пълна кръвна картина и резус фактор, питат за алергии (заради упойката), друго няма май, доколкото си спомням. Ходи ли пак на преглед?

# 7
  • Мнения: 212
teodora78, не ги прави предварително изследванията. Повечето болници и клиники не признават направени другаде изследвания и искат те да си ги правят.  Hug

# 8
Dove4era za vori pat sam na triizmeren,ako se potvardi,v koeto maj sams i ubedena -ostaviam napravo v bolnicata.

# 9
  • Мнения: 212
teodora78 , в коя болница ще си ?

# 10
Az sam ot imbol i poneje v tozi grad nikade niama triizmeren ehograf i lekari s dobra reputacia/osven tazi ,koito mi prepora4aha i mi postavi diagnozata/,zatova 6te hodia v  Sliven.

# 11
  • Мнения: 212
до като лежах в АГто в Бургас чух много добри неща за някаква частна клиника в Сливен. Имаше доста момичета родили там и с много добри впечатления от специалистите там.
Успех!  Hug

# 12
blagodaria mnogo.az potvardi se diagnozata -kuho iace.v ponedelnik sam imenno v tazi 4astna bolnica v Sliven.za jalost radostta mi be mnogo kratka.ama kakvoto e do6lo -tirabva da go posre6tna.pojelvam na vsi4ki ot sarce - de ne izpitat tazi bolka nikoga

# 13
  • Мнения: 212
Сжалявам teodora78 !
Стискам палци всичко да мине възможно най-леко и най-добре! Не се отчайвай, следващия опит ще е успешен!  Hug

# 14
  • Мнения: 83
teodora78   , много съжалявам за това , което ти се случва!
 При мен ситуацията беше същата и най - накрая се установи миссед в 9 г.с. Sad
Не губи вяра !
Ако и друг път ти се е случвало това , попитай за необходимите изследвания , които е редно да направиш!

Общи условия

Активация на акаунт