Помагаите

  • 1 559
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Много сам притеснена усет6там болки в гърдите и урината ми е по бяла, някакви подувания и болки ниско долу. В на4ало то на 3 месец сам.

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 23:42 от Galina Bobcheva

# 1
  • Мнения: 9 776
Да не си се притеснила нещо? Отоци ли имаш? Ако поемеш риска да изкараш така нощта, то на сутринта най-добре да си пуснеш изследвания. Дано всичко е наред Peace.



# 2
  • Мнения: 6 711
Много сам притеснена усет6там болки в гърдите и урината ми е по бяла, някакви подувания и болки ниско долу. В на4ало то на 3 месец сам.

Утре звъниш на доктора си и го питаш. Peace

# 3
  • Мнения: 2 477
Само се успокой, наспи се, предполагам можеш да изпиеш една таблетка Но шпа за болките, а утре сутрин се консултирай с лекар.
Паниката е по-вредна за бебето  Peace

# 4
  • Мнения: 1 354
Обаждай се веднага на доктора си Peace

# 5
  • Мнения: 9 814
Повечето бременни имат болки в гърдите, често и такива подобни на менструалните, а цвета на урината.... за това питай лекар. Peace

# 6
  • Мнения: 17
и аз имах болки в гърдите и ниско долу в корема, но лекарката ми каза, че е нормално, защото в тялото ми настъпват промени, но е най-добре да се консултираш с лекар

# 7
  • Мнения: 6 438
Болките в гърдите повечето бременни ги имат.
Но заедно с другите симптоми могат да значат и друго.
Консултирай се.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Консултирай се с лекаря си.Иначе болки в гърдите имат повечето бременни жени.Успех и дано не е сериозно .

# 9
  • Мнения: 2 110
И според мен трябва да се обадиш на лекаря си! Въпреки ,че ми приличат на невротични симптоми !

# 10
  • Мнения: 617
Ама да не са гърдите като гръден кош newsm78...щото толкова да се уплаши от болки в бюста малко невероятно ми звучи

# 11
  • Мнения: 45

 всичко ще е наред, но за всеки случай звънни на доки и пиши какво ти е казал  Peace

# 12
  • Мнения: 97
Здравейте, болките в гърдите при мен също са силни особено през ноща като се обръщам е ужас - просто стават промени. За урината - по-бяла е ако си пила повече течности и е разредена. Повод за притеснение е ако е тъмна или мътна.
Болките в корема са от разширяването на матката и наместването на плода. Съвсем нормално е ако не са много силни разбира се. Бебето е чуждо тяло в организма ни и той реагира по най-различни начини. Все пак звънни на док. за да си спокойна. Това им е работата все пак. Всичко ще е наред  Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 346
Болките са съвсем нормални.А за цвета не знам Моята урина в много дълъг период от време беше като тъмна бира,но се оказа,че ми няма нищо.И все пак иди на лекар.

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Доки ще ти каже най-точно, ние можем само да гадаем.

Общи условия

Активация на акаунт