1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 61

  • 19 492
  • 440
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли приели Керем такъв какъвто е, т.с. с неговите недостатъци и добродетели?

Опции:

  • Мнения: 7 914
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

             
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

         
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                    
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


     
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

         
Еда              Хандан             Аху                 Сезан




Предишни теми


Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationЗа предстояща информация относно развитието на сериала,
 моля използвайте бели букви

 Arrowизбира се цвят на текста и на мястото на цвета например червен се пише бял, т.е. [color=red ] [/color] [color=white ] [/color]
ако все още не можете да се справите пишете ЛС на звездичка
моля, четете преди да питате или пишете  някаква информация


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

# 1
  • Мнения: 7 914
Линковете с преведените епизоди със субтитри, е в първия пост!
За да няма обидени, моля да се продължи с ББ, за сериите който все още са без превод!!!  Hug

# 2
  • Мнения: 959
Направо по анкетата - радвам се, че му дойде реда и на Керемчо ... благодаря за което...  bouquet  Laughing

Гласувах естествено със първа опция! Blush

Звезди за темата!  bouquet

после ще пиша, пиша за Керем.... Crazy

# 3
  • Мнения: 7 914
за анкетата...ами доста трески има за дялане Whistling

# 4
  • Мнения: 683
Добро утро, момичета кокичета!
Гледам сме изцакали темата за нищо време. Току що гледах трейлъра на 88.
ББ. Не съм предполагала че най добрата защита да се предпазиш от летящи куршуми е разперен чадър ама нейси...колко неща човек научава от този филм. Иначе снощи привърщих 81 серия и не рзбирам от психология ама това дето лекарката нареди Керем да не се вижда с Бену според мен усложни нещата за нея. Ами тя почна големи глупости да си въобразява и тръгна да търси алкохол още по ожесточено.

# 5
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Запис от мен,  най после и аз на първа странчика!  Laughing
За Керем- Да, ако го обичам. Въпреки всички грешки които направи, ми харесва.  Peace

# 6
  • Мнения: 1
За Керем "има много трески за дялане". smile3538

# 7
  • sofia
  • Мнения: 56
Благодаря ви мили момичета!
Аз харесвам Керем , гласувах с първа опция . Не одобрявам изневярата но в тоя момент може би го оправдавам.
за звезди, мишел, бз и другите неуморнички много   bouquet

защо да го променяме . аз съдя като гледала всички серии до момента. Горкия просто не му върви в живота .

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 16:20 от krasimirag

# 8
  • Мнения: 96
За анкетата - опция 1. Симпатичен ми е, въпреки всички каши, които забърка.

# 9
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, гласувах с втора опция. От самото начало не го харесвам много Керемчо- големи гадости надроби /много се извинявам на фенките му/, но и чисто физически не ме кефи. Онур ми дайте на мене, но млъкни сърце - очи пълни, ръце празни.
Предполагам можете да си представите какво изпитах, като видях, че вече има субтитри на първи епизод от 87 - щастие, боже Господи наистина е болест. Страхме хваща.

# 10
  • Гърция
  • Мнения: 1
За анкетата опция 2

# 11
  • Мнения: 12
Един път и аз да съм на първа страничка!  Simple Smile

Керем ми е любим  Heart Eyes Гласувах с първа опция.  

Благодаря на момичетата, които толкова се раздават за всички във форума!  Hug  Hug  Hug

# 12
  • Мнения: 20 795
Ха, май ще се запиша на първа страница. В анкетата гласувах с 1 опция. Колкото и да ме е яд на Керем, не бих искала да променям нищо в него. /както каза Шехерезада на Онур "Ревнив си, луд си, това е." т.е. аз пак ще те обичам/ Колкото и трески за дялане да има, ако го променим това просто вече няма да е Керем.

# 13
  • Мнения: 9 703
Гласувах с втора опция... newsm78  bouquet
Ако имаше отговор-да,ако приеме да го променя- или ако сам се промени ...бих гласувала така
но в тази анкета  втория отговор избрах  bouquet

# 14
  • Мнения: 959
За Керем "има много трески за дялане". smile3538

А?! Че то кой няма?!  newsm78/ Онур бей, не го споменавяйте, той е идеализиран и нереален  Whistling/


Аз харесвам Керем , гласувах с първа опция . Не одобрявам изневярата но в тоя момент може би го оправдавам.

Изневярата не я одобравям и аз, не го и оправдавам, защото не това е начина, НО /естествено, че има но  Joy/, Керем е мъж и се държи като повечето от расата си ...

Мен ми е чудно как така всички решиха да споделят с Еда?!  Shocked И Керемчо, тези където започна да ги дроби /гледала съм до 79 вкл./, направо не ми го побира акъла???!!! ooooh! 

Общи условия

Активация на акаунт