С каква боя да си покрия белите коси?

  • 2 064
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 019
Здравейте момичета,много ще се радвам ако споделите опит с каква боя и марка мога да си боядисам белите коси,досега с нищо не мога да ги покрия,иначе се боядисвам пепелно русо.Благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 13 621
Фризьорката ми каза, че Кюн много добре покривали бели коси. Има тема за тях

# 2
  • Мнения: 2 019
Здравейте момичета,много ще се радвам ако споделите опит с каква боя и марка мога да си боядисам белите коси,досега с нищо не мога да ги покрия,иначе се боядисвам пепелно русо.Благодаря Hug
не съм чувала за тях,можеш ли да ми кажеш къде се продават?

# 3
  • Мнения: 13 621
Не се продават май свободно. Виждала съм ги само по салони

# 4
  • Мнения: 2 019
А от тези,които се продават свободно кои стават Thinking?

# 5
  • Мнения: 0
Леле  Laughing
Аз мечтая за бяла косаа..а други искат да покрият белите коси Simple Smile
Защо не пробваш да се боядисаш в бяло-русо,сигурна съм,че ще стане страхотно...а иначе палетте много добре покрива косата.

# 6
  • Мнения: 13 621
Не мога да кажа, не съм се боядисвам с такива. Питай ако искаш в темата за руса коса.

# 7
  • Мнения: 2 019
Ами и аз искам бяло русо,но честно казано нямам нерви да се занимавам,знам че не се подържа лесно,може да опитам някой ден,засега ще почакам че ми е изтощена косата Simple Smile.ще питам и в другата тема  bouquet

# 8
  • Мнения: 130
Ако някой ми каже такава боя ще го черпя, ама наистина. Пробвала съм от най-скъпите до най-евтините бои и по света и у нас и белите косми си остават бели. Засега са малко, ама после... Боядисвам се в златисто-бакърено светло русо. Не ща бяло и сиво, не ми харесва.

# 9
  • Мнения: 1
Велатон-покрива белите коси, цена около 7-8 лв. и се продава свободно навсякъде, даже и в маркетите.

# 10
  • Мнения: 2 019
ами то на доста бои пише 100 процента покритие на белите коси ама не newsm78

# 11
  • Мнения: 1 418
Търси професионална,основен тон.

# 12
  • Мнения: 2 110
Според мен ,по-силните бои покриват белите косми. колкото по-щадяща и билкова, натурална....т.н. е една боя толкова по-непокривна е ! Според мен търси професионални или чула съм ,че Палете са по-покривни !

# 13
  • Мнения: 2 019
благодаря за съветите

Общи условия

Активация на акаунт