Нурофен и Панадол

  • 1 306
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 518
Първо се извинявам, че пускам отделна тема, но нямам време да се ровя из форума  Sad Детето ми е болно и има температура. Давам Панадол, но той я смъква до 37,6 градуса и до тук... За първи ден давам лекарството. До сега не съм ползвала Нурофен и не знам как да го комбинирам с Панадола. Мога ли от утре направо да почвам да давам Нурофен?

# 1
  • Мнения: 1 053
На колко е детенцето ти,можеш да комбинираш да но да има поне 4 часа време от едното даване,37,5 не е висока,споко постепенно ще я свали нр се притеснявай.Давай панадол,през 4 часа,ако не свали тогава нурфен.

# 2
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Детето е на 10 месеца видях от линийката. Да можеш да даваш нурофен. Даже можеш да ги редуваш  - казал ми го е педиатър.
Дано бързо се излекува детенцето ти. Hug

# 3
  • Мнения: 2 035
Тонка е права  Peace Най-добре ги редувай през минимум 4-ри часа Панадол, Нурофен и  Ефералган свещички примерно. И на мен лекар ми го е казвал желателно е да се редува, за да не привиква организма само към едно и също и да няма ефект в крайна сметка.
Дано бързо да я овладеете Т   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 512
Ако утре продължава да поддържа висока температура най-добре ще бъде да се консултираш с педиатър.

# 5
  • BG
  • Мнения: 1 900
Нурофена аз го давам на 6 часа.Доколкото знам Панадола по-бавно започва да действа,но по-продължително време. действие.Лично аз повече съм доволна от Нурофена,но преди всичко се консултирай с лекар.

Общи условия

Активация на акаунт