транспорт Лутън- Лондон, Wizzair

  • 14 341
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 724
Извинявайте за тъпото заглавие, май летището се казваше Лутън. Та въпросът ми е какъв транспорт има от летището до Града /County Hall/? Благодаря предварително.

# 1
# 2
  • Мнения: 278
От Лутън се качваш на автобус 757-зелена линия и стигаш до Виктория-центъра на града,от там имаш транспорт до всички точки на града включително и метро-станция.Ако си вземеш билет от летището с връщане ти излиза почти на половин цена.Аз си закупих билети за автобуса от EASYJET двупосочен за  15 паунда-когато е с връщане ти искат часа и датата на полета и така пресмятат в колко часа ще е най-удобен автобуса  за  връщане.Моите часове на автобусите не съвпадаха но ме качиха -много са любезни.Автобуса спира и тръгва от едни и същи стоянки и на летището и на Виктория.
На самите спирки за градския транспорт има карта на съответните линии и така се ориентираш за спирки и посока.

Успех и приятно изкарване!!!
Аз се върнах преди 3 дни Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 241
И аз съм замислила пътуване натам през есента. Ще следя за инфо  Whistling

# 4
  • Мнения: 398
Има една подробност.Самолетите идващи от Бг кацат по никое време и нямаш много избор на транспорт.Единствената връзка е тази за която са ти писали по горе и като стигнеш Виктория в 12 часа през ноща няма метро и нощните градски автобуси са доста по нарядко.Аз мин. година посрещах брат ми и се прибрахме чаак в 2 часа от нощни обиколки а на колко откачалки попаднахме-не е за вярване.Пияни,дрогирани и откачени с лопата да ги ринеш по нощите.

С изи джет е далеч по добре защото каца на гетуик.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 724
kukuruku, благодаря ти!
Щастие, не знам кога си летяля, аз летя на 29 ти и трябва да пристигна в 12,25 на обяд. Обратният полет ми е от 22 ч.лондонско време, но като се има предвид, че трябва да съм на летището 2 часа по-рано,смятам, че часовете са напълно подходящи.
шехерезада, линковете, които постваш са с общи проблеми, амоят е транспортен.

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 16:02 от Енита

# 6
  • Мнения: 278
ЕНИТА,за полета в 21,55 най.добре е да вземеш автобуса в 18 или 18,30 от Виктория.
Весело изкарване!!!

Общи условия

Активация на акаунт