Раждане в Болница Токуда - София

  • 1 593
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 181
Здравейте настоящи и бъдещи мами! Много рових с търсачката, но нищо конкретно не открих. Интересува ме дали имате отзиви от раждане със секцио в Токуда. Интересуват ме специалисти, мнение на преминали вече през това, цени също и то актуални по възможност.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 864
1 700 е раждането със секцио плюс 500-600 лв. за следродова диагностика на бебето. Ако не платите за следродовата диагностика и се откажете от нея - плаща се пак, но около 300-400 лв. По-добре да се направи тази диагностика, защото след изписването на бебето ще се наложи да търсите различни специалисти, които да извършат същите прегледи - ортопед, уши, нос и гърло, корем и т.н. Като ще давате пари за раждането, дайте и за диагностиката на детето. Освен това, в рамките на първия месец след раждането, имате право на два безплатни прегледа на бебето там. Успех!
Говорете предварително с лекаря, който искате да води раждането, защото капацитетът на АГ-отделението е 16-17 деца. Раждах там юли миналата година и всеки ден имаше по толкова новородени бебета.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 387
Как така не си намерила инфо  newsm78. Това е втората тема, в която обсъждаме всичко, за което питаш http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314341.0. Чети и успех Peace

# 3
  • Мнения: 181
Едва сега след преместването на темата ми от модераторите видях, че наистина тук сте писали много. С търсачката нищо не ми излезе. Цял ден чета и за съжаление взех да се разочаровам дори. Благодаря на всички!

Общи условия

Активация на акаунт